Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVAînființată anul acesta

EDDAR S.R.L.

CUI 52778537J2025082253003

Principalã, Sat Copăcioasa, Comuna Florești, Mehedinți

În 2025: cifra de afaceri 9.514 lei, profit net 3.611 lei, 0 angajați.

Despre EDDAR S.R.L.

EDDAR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 octombrie 2025 cu numărul J2025082253003 și codul unic de înregistrare (CUI) 52778537, cu sediul în Copăcioasa (com. Florești), județul Mehedinți. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor” (cod CAEN 4631). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.514 lei, un profit net de 3.611 lei și 0 angajați (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 27 octombrie 2025.

Date de identificare

CUI
52778537
Nr. Registrul Comerțului
J2025082253003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025082253003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 27.10.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Baia De Aramă

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.514 lei
Profit net
3.611 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
3.811 lei
Datorii
3.009 lei
Active totale
6.820 lei
Marjă netă
38%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 44% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.514
Venituri totale9.514
Cheltuieli totale5.215
Profit / pierdere brută4.299
Profit / pierdere netă3.611
Active circulante6.820
din care stocuri321
casa și conturi la bănci6.499
Datorii3.009
Capitaluri proprii3.811
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 6 din 6 în județul Mehedinți și locul 1.356 din 1.414 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4631 – Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor.

Firme similare din județul Mehedinți

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4631 – Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări

Întrebări frecvente despre EDDAR S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EDDAR S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EDDAR S.R.L. este 52778537, iar codul de TVA este RO52778537. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025082253003, iar codul EUID este ROONRC.J2025082253003.

Unde are sediul EDDAR S.R.L.?

Sediul social al firmei EDDAR S.R.L. este în Principalã, Sat Copăcioasa, Comuna Florești, Mehedinți, Copăcioasa (com. Florești), județul Mehedinți, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are EDDAR S.R.L.?

Activitatea principală a firmei EDDAR S.R.L. este „Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor”, cod CAEN 4631. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată EDDAR S.R.L.?

EDDAR S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 octombrie 2025.

Cum pot contacta firma EDDAR S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0759 *** 799). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are EDDAR S.R.L.?

În 2025, EDDAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.514 lei și un profit net de 3.611 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este EDDAR S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. EDDAR S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 27 octombrie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează