DELTA EVO PACK SRL
TUDOR VLADIMIRESCU, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
A primit finanțare publică (2 proiecte)În 2025: cifra de afaceri 328 mii lei, profit net 182 mii lei, 1 angajați.
Despre DELTA EVO PACK SRL
DELTA EVO PACK SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 iulie 2017 cu numărul J12/4565/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37913249, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton” (cod CAEN 1721). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 328 mii lei (-25% față de 2024), un profit net de 182 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 277 mii lei la 328 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 14 august 2018.
Date de identificare
- CUI
- 37913249
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/4565/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 06 iulie 2017
- EUID
- ROONRC.J12/4565/2017
- Cod poștal
- 400225
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 06.10.2026
din 14.08.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 328 mii lei
- Profit net
- 182 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 182 mii lei
- Datorii
- 56 mii lei
- Active totale
- 238 mii lei
- Marjă netă
- 55,5%
- Cifră / angajat
- 328 mii lei
-25% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 23% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 60 mii | 222 mii | 185 mii | 277 mii | 318 mii | 384 mii | 438 mii | 328 mii |
| Venituri totale | 60 mii | 251 mii | 283 mii | 321 mii | 367 mii | 440 mii | 439 mii | 328 mii |
| Cheltuieli totale | 42 mii | 187 mii | 212 mii | 61 mii | 54 mii | 144 mii | 117 mii | 112 mii |
| Profit / pierdere brută | 19 mii | 64 mii | 71 mii | 260 mii | 313 mii | 297 mii | 322 mii | 216 mii |
| Profit / pierdere netă | 18 mii | 62 mii | 66 mii | 252 mii | 305 mii | 293 mii | 271 mii | 182 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 342 mii | 321 mii | 276 mii | 231 mii | 185 mii | 140 mii | 96 mii | 42 mii |
| Active circulante | 243 mii | 138 mii | 205 mii | 245 mii | 438 mii | 213 mii | 450 mii | 195 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | 2.500 | 8.796 | — | — |
| creanțe | 58 mii | 109 mii | 201 mii | 204 mii | 356 mii | 50 mii | 431 mii | 189 mii |
| casa și conturi la bănci | 186 mii | 29 mii | 4.003 | 41 mii | 80 mii | 154 mii | 20 mii | 6.428 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 964 | 255 | — | — | 139 |
| Datorii | 378 mii | 219 mii | 219 mii | 152 mii | 262 mii | 60 mii | 275 mii | 56 mii |
| Venituri în avans | 189 mii | 160 mii | 116 mii | 72 mii | 57 mii | 50 | — | — |
| Capitaluri proprii | 18 mii | 80 mii | 146 mii | 252 mii | 306 mii | 294 mii | 272 mii | 182 mii |
| din care capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 22 din 36 în județul Cluj și locul 293 din 458 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1721 – Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton.
Firme similare din județul Cluj
- ASETA SRL · Cluj-Napoca430 mii lei · 2 ang.
- ALLCOR PACK S.R.L. · Gherla338 mii lei · 1 ang.
- INES T HALL S.R.L. · Câmpia Turzii312 mii lei · 4 ang.
- MAGNUM AMBALAJE SRL · Feleacu298 mii lei · 3 ang.
- LEVASTIN COS S.R.L. · Câmpia Turzii293 mii lei · 4 ang.
- ECO NAGY PRODUCTION S.R.L. · Sic213 mii lei · 4 ang.
- COFFEE & TEA CUP SRL · Florești183 mii lei · 1 ang.
- RETREAT APUSENI PRODUCT S.R.L. · Răchitele (com. Mărgău)172 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 1721 – Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
- 1721 Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
Întrebări frecvente despre DELTA EVO PACK SRL
Care este CUI-ul firmei DELTA EVO PACK SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DELTA EVO PACK SRL este 37913249, iar codul de TVA este RO37913249. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/4565/2017, iar codul EUID este ROONRC.J12/4565/2017.
Unde are sediul DELTA EVO PACK SRL?
Sediul social al firmei DELTA EVO PACK SRL este în TUDOR VLADIMIRESCU, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400225, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DELTA EVO PACK SRL?
Activitatea principală a firmei DELTA EVO PACK SRL este „Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton”, cod CAEN 1721.
Când a fost înființată DELTA EVO PACK SRL?
DELTA EVO PACK SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 iulie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DELTA EVO PACK SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DELTA EVO PACK SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are DELTA EVO PACK SRL?
În 2025, DELTA EVO PACK SRL a raportat o cifră de afaceri de 328 mii lei și un profit net de 182 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DELTA EVO PACK SRL plătitoare de TVA?
Da. DELTA EVO PACK SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 14 august 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.