DEE CONSULTING SRL
AUREL SUCIU, sc. 3, ap. 150, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 310 mii lei, profit net 141 mii lei, 1 angajați.
Despre DEE CONSULTING SRL
DEE CONSULTING SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 februarie 2014 cu numărul J2014000471126 și codul unic de înregistrare (CUI) 32791264, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Alte activități de servicii privind tehnologia informației” (cod CAEN 6290). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 310 mii lei (-1% față de 2024), un profit net de 141 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 128 mii lei la 310 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2024 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 32791264
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000471126
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 februarie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000471126
- Cod poștal
- 400440
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 01.02.2024
din 01.02.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 310 mii lei
- Profit net
- 141 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 141 mii lei
- Datorii
- 84 mii lei
- Active totale
- 225 mii lei
- Marjă netă
- 45,4%
- Cifră / angajat
- 310 mii lei
-1% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 37% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 99 mii | 128 mii | 125 mii | 142 mii | 116 mii | 128 mii | 184 mii | 307 mii | 314 mii | 310 mii |
| Venituri totale | 99 mii | 128 mii | 125 mii | 142 mii | 116 mii | 142 mii | 189 mii | 310 mii | 322 mii | 316 mii |
| Cheltuieli totale | 44 mii | 41 mii | 50 mii | 78 mii | 51 mii | 66 mii | 95 mii | 102 mii | 131 mii | 166 mii |
| Profit / pierdere brută | 55 mii | 86 mii | 75 mii | 64 mii | 66 mii | 75 mii | 94 mii | 208 mii | 191 mii | 150 mii |
| Profit / pierdere netă | 53 mii | 85 mii | 74 mii | 63 mii | 65 mii | 74 mii | 92 mii | 205 mii | 181 mii | 141 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 3.645 | 2.104 | 828 | 3.471 | 4.871 | 14 mii | 85 mii | 72 mii | 56 mii | 35 mii |
| Active circulante | 52 mii | 86 mii | 75 mii | 62 mii | 62 mii | 70 mii | 83 mii | 136 mii | 265 mii | 188 mii |
| din care stocuri | — | — | — | 3 | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 2.456 | 3.675 | 2.900 | 3.975 | 9.991 | 6.025 | 74 mii | 17 mii | 130 mii | 83 mii |
| casa și conturi la bănci | 50 mii | 82 mii | 72 mii | 58 mii | 52 mii | 64 mii | 8.466 | 19 mii | 15 mii | 5.252 |
| Cheltuieli în avans | 42 | 42 | 853 | 884 | 1.418 | 1.282 | 1.304 | 1.810 | 1.421 | 2.005 |
| Datorii | 2.349 | 2.246 | 2.680 | 3.122 | 3.640 | 3.120 | 75 mii | 4.303 | 141 mii | 84 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 7.721 | 2.254 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 53 mii | 86 mii | 74 mii | 63 mii | 65 mii | 74 mii | 93 mii | 205 mii | 181 mii | 141 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 42 din 88 în județul Cluj și locul 719 din 1.392 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației.
Firme similare din județul Cluj
- INOVA CORE S.R.L. · Cluj-Napoca329 mii lei · 1 ang.
- ACCOUNTING TECHNOLOGY S.R.L. · Cluj-Napoca328 mii lei · 1 ang.
- GEOPULSE SOLUTIONS S.R.L. · Cluj-Napoca311 mii lei · 1 ang.
- RCGN OPTEAM SOLUTIONS S.R.L. · Cluj-Napoca303 mii lei · 1 ang.
- BIZZ PULSE S.R.L. · Cluj-Napoca301 mii lei · 1 ang.
- SIMPLIQ TECH SRL · Cluj-Napoca288 mii lei · 0 ang.
- CONSULTING NSZ S.R.L. · Cluj-Napoca287 mii lei · 1 ang.
- RADESSENCE S.R.L. · Cluj-Napoca284 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre DEE CONSULTING SRL
Care este CUI-ul firmei DEE CONSULTING SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DEE CONSULTING SRL este 32791264, iar codul de TVA este RO32791264. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000471126, iar codul EUID este ROONRC.J2014000471126.
Unde are sediul DEE CONSULTING SRL?
Sediul social al firmei DEE CONSULTING SRL este în AUREL SUCIU, sc. 3, ap. 150, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400440, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DEE CONSULTING SRL?
Activitatea principală a firmei DEE CONSULTING SRL este „Alte activități de servicii privind tehnologia informației”, cod CAEN 6290. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată DEE CONSULTING SRL?
DEE CONSULTING SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 februarie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DEE CONSULTING SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 974). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are DEE CONSULTING SRL?
În 2025, DEE CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 310 mii lei și un profit net de 141 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DEE CONSULTING SRL plătitoare de TVA?
Da. DEE CONSULTING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2024 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.