DDD WORK CLEAN SRL
CIREȘILOR, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 1,3 mil lei, profit net 282 mii lei, 2 angajați.
Despre DDD WORK CLEAN SRL
DDD WORK CLEAN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iunie 2013 cu numărul J23/1760/2013 și codul unic de înregistrare (CUI) 31794750, cu sediul în Buftea, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități generale de curățenie a clădirilor” (cod CAEN 8121). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,3 mil lei (-13% față de 2024), un profit net de 282 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 746 mii lei la 1,3 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2015.
Date de identificare
- CUI
- 31794750
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/1760/2013
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 11 iunie 2013
- EUID
- ROONRC.J23/1760/2013
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.01.2015
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,3 mil lei
- Profit net
- 282 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 2,3 mil lei
- Datorii
- 256 mii lei
- Active totale
- 2,5 mil lei
- Marjă netă
- 21,5%
- Cifră / angajat
- 656 mii lei
-13% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 10% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 773 mii | 605 mii | 385 mii | 552 mii | 8,3 mil | 746 mii | 843 mii | 1,1 mil | 1,5 mil | 1,3 mil |
| Venituri totale | 774 mii | 611 mii | 386 mii | 553 mii | 8,3 mil | 747 mii | 930 mii | 1,1 mil | 1,5 mil | 1,3 mil |
| Cheltuieli totale | 199 mii | 325 mii | 245 mii | 466 mii | 2,5 mil | 1 mil | 1,2 mil | 1,2 mil | 1,1 mil | 953 mii |
| Profit / pierdere brută | 574 mii | 286 mii | 141 mii | 86 mii | 5,8 mil | -280 mii | -258 mii | -147 mii | 400 mii | 359 mii |
| Profit / pierdere netă | 506 mii | 268 mii | 137 mii | 81 mii | 4,9 mil | -287 mii | -265 mii | -155 mii | 361 mii | 282 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 290 mii | 434 mii | 700 mii | 881 mii | 1,5 mil | 1,6 mil | 2,6 mil | 1,9 mil | 1,7 mil | 1,6 mil |
| Active circulante | 238 mii | 317 mii | 235 mii | 326 mii | 3,9 mil | 2,9 mil | 1,2 mil | 739 mii | 566 mii | 878 mii |
| din care stocuri | 7.851 | 9.845 | 10 mii | 11 mii | 247 mii | 234 mii | 251 mii | 239 mii | 227 mii | 227 mii |
| creanțe | 186 mii | 250 mii | 224 mii | 267 mii | 2,1 mil | 1,6 mil | 270 mii | 418 mii | 196 mii | 188 mii |
| casa și conturi la bănci | 44 mii | 57 mii | 540 | 48 mii | 1,5 mil | 1,1 mil | 704 mii | 83 mii | 142 mii | 463 mii |
| Cheltuieli în avans | 49 mii | 135 mii | 3.887 | — | 15 mii | 2.642 | 5.802 | 3.649 | 4.983 | 4.832 |
| Datorii | 63 mii | 105 mii | 20 mii | 207 mii | 491 mii | 150 mii | 830 mii | 223 mii | 203 mii | 256 mii |
| Capitaluri proprii | 514 mii | 781 mii | 919 mii | 1.000 mii | 5 mil | 4,4 mil | 3 mil | 2,4 mil | 2,1 mil | 2,3 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 22 din 337 în județul Ilfov și locul 321 din 3.706 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor.
Firme similare din județul Ilfov
- CLEAN INVEST SERVICII S.R.L. · Popești Leordeni1,5 mil lei · 6 ang.
- UMI LUX 26 SRL · Buftea1,3 mil lei · 4 ang.
- GREENLEAF SERVICES S.R.L. · Crețești (com. Vidra)1,2 mil lei · 6 ang.
- VESTALIS CLEAN S.R.L. · Voluntari1,2 mil lei · 1 ang.
- SILVIFLOR CLEAN S.R.L. · Grădiștea1,2 mil lei · 3 ang.
- MARF PROFESSIONAL CLEANING S.R.L. · Dudu (com. Chiajna)1,2 mil lei · 11 ang.
- SORANTIS TFM SRL · Voluntari1,1 mil lei · 12 ang.
- PAK GLOBAL SERVICES SRL · Dobroești1,1 mil lei · 7 ang.
Dosare în instanță
3 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 253/93/202303.02.2023
deschiderea procedurii la cererea creditorului
Tribunalul Ilfov · Fond · Faliment · calitate: Creditor
- 21435/94/202116.11.2022
obligatia de a face termen de recomandare 16.02.2023
Tribunalul Ilfov · Apel · Litigii cu profesioniştii · calitate: Intimat Pârât
- 21435/94/202116.06.2021
obligaţie de a face
Judecătoria Buftea · Fond · Civil · calitate: Pârât
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 08.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 5229 Alte activități anexe transporturilor
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6312 Activități ale portalurilor web
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8129 Alte activități de curățenie
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
Întrebări frecvente despre DDD WORK CLEAN SRL
Care este CUI-ul firmei DDD WORK CLEAN SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DDD WORK CLEAN SRL este 31794750, iar codul de TVA este RO31794750. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J23/1760/2013, iar codul EUID este ROONRC.J23/1760/2013.
Unde are sediul DDD WORK CLEAN SRL?
Sediul social al firmei DDD WORK CLEAN SRL este în CIREȘILOR, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DDD WORK CLEAN SRL?
Activitatea principală a firmei DDD WORK CLEAN SRL este „Activități generale de curățenie a clădirilor”, cod CAEN 8121. În Registrul Comerțului are autorizate în total 22 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată DDD WORK CLEAN SRL?
DDD WORK CLEAN SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iunie 2013, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DDD WORK CLEAN SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0737 *** 901). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are DDD WORK CLEAN SRL?
În 2025, DDD WORK CLEAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,3 mil lei și un profit net de 282 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DDD WORK CLEAN SRL plătitoare de TVA?
Da. DDD WORK CLEAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2015. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.