DADAPO GROUP SRL
DOSTOIEVSKI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 425 mii lei, pierdere netă 63 mii lei, 3 angajați.
Despre DADAPO GROUP SRL
DADAPO GROUP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iulie 2014 cu numărul J2014002151123 și codul unic de înregistrare (CUI) 33380186, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 425 mii lei (-30% față de 2024), o pierdere netă de 63 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 423 mii lei la 425 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 21 august 2014.
Date de identificare
- CUI
- 33380186
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014002151123
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 iulie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014002151123
- Cod poștal
- 400424
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 21.08.2014
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 425 mii lei
- Pierdere netă
- 63 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 51 mii lei
- Datorii
- 2,5 mil lei
- Active totale
- 2,5 mil lei
- Marjă netă
- -14,9%
- Cifră / angajat
- 142 mii lei
-30% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; datorii de 98% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 258 mii | 411 mii | 429 mii | 430 mii | 396 mii | 423 mii | 679 mii | 520 mii | 605 mii | 425 mii |
| Venituri totale | 264 mii | 425 mii | 445 mii | 468 mii | 418 mii | 441 mii | 704 mii | 586 mii | 605 mii | 425 mii |
| Cheltuieli totale | 85 mii | 113 mii | 144 mii | 207 mii | 147 mii | 189 mii | 399 mii | 443 mii | 483 mii | 481 mii |
| Profit / pierdere brută | 179 mii | 312 mii | 301 mii | 261 mii | 271 mii | 252 mii | 304 mii | 143 mii | 122 mii | -56 mii |
| Profit / pierdere netă | 173 mii | 308 mii | 296 mii | 256 mii | 267 mii | 248 mii | 298 mii | 138 mii | 110 mii | -63 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,7 mil | 1,8 mil | 2 mil | 2,4 mil | 2,3 mil | 2,6 mil | 2,5 mil | 2,4 mil |
| Active circulante | 69 mii | 95 mii | 114 mii | 46 mii | 37 mii | 69 mii | 59 mii | 74 mii | 39 mii | 53 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 4.511 | 7.037 | — |
| creanțe | 15 mii | 84 mii | 16 mii | 21 mii | 32 mii | 64 mii | 38 mii | 28 mii | 12 mii | 36 mii |
| casa și conturi la bănci | 55 mii | 11 mii | 98 mii | 25 mii | 5.490 | 4.611 | 21 mii | 42 mii | 20 mii | 17 mii |
| Cheltuieli în avans | 527 | 47 mii | 19 mii | 19 mii | 18 mii | 37 mii | 37 mii | 37 mii | 25 mii | 29 mii |
| Datorii | 1,1 mil | 1,1 mil | 980 mii | 738 mii | 664 mii | 871 mii | 601 mii | 757 mii | 2,5 mil | 2,5 mil |
| Capitaluri proprii | 261 mii | 569 mii | 865 mii | 1,1 mil | 1,4 mil | 1,6 mil | 1,8 mil | 2 mil | 110 mii | 51 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 316 din 937 în județul Cluj și locul 4.982 din 14.554 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Cluj
- CITY REAL INVEST SRL · Cluj-Napoca434 mii lei · 1 ang.
- ALL PLUS IT SRL · Cluj-Napoca428 mii lei · 1 ang.
- VECTOR ABSTRACT S.R.L. · Cluj-Napoca422 mii lei · 1 ang.
- LIVING & RENTAL SRL · Cluj-Napoca422 mii lei · 2 ang.
- DACIA FELIX CONSULTING S.R.L. · Cluj-Napoca421 mii lei · 1 ang.
- AEROHUB RESEARCO S.R.L. · Cluj-Napoca419 mii lei · 1 ang.
- SARMI HOUSE S.R.L. · Cluj-Napoca418 mii lei · 2 ang.
- DESCO SRL · Cluj-Napoca418 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre DADAPO GROUP SRL
Care este CUI-ul firmei DADAPO GROUP SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DADAPO GROUP SRL este 33380186, iar codul de TVA este RO33380186. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014002151123, iar codul EUID este ROONRC.J2014002151123.
Unde are sediul DADAPO GROUP SRL?
Sediul social al firmei DADAPO GROUP SRL este în DOSTOIEVSKI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400424, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DADAPO GROUP SRL?
Activitatea principală a firmei DADAPO GROUP SRL este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată DADAPO GROUP SRL?
DADAPO GROUP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iulie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DADAPO GROUP SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DADAPO GROUP SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are DADAPO GROUP SRL?
În 2025, DADAPO GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 425 mii lei și o pierdere netă de 63 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DADAPO GROUP SRL plătitoare de TVA?
Da. DADAPO GROUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 21 august 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.