CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L.
Sat Argeșelu, Comuna Mărăcineni, Argeș
În 2025: cifra de afaceri 463 mii lei, profit net 386 mii lei, 1 angajați.
Despre CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L.
CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iulie 2021 cu numărul J2021001719030 și codul unic de înregistrare (CUI) 44595393, cu sediul în Argeșelu (com. Mărăcineni), județul Argeș. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 5 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 463 mii lei (-1% față de 2024), un profit net de 386 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 154 mii lei la 463 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2022.
Date de identificare
- CUI
- 44595393
- Nr. Registrul Comerțului
- J2021001719030
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 15 iulie 2021
- EUID
- ROONRC.J2021001719030
- Cod poștal
- 117451
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 01.09.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 463 mii lei
- Profit net
- 386 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 386 mii lei
- Datorii
- 12 mii lei
- Active totale
- 398 mii lei
- Marjă netă
- 83,2%
- Cifră / angajat
- 463 mii lei
-1% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 3% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 154 mii | 515 mii | 443 mii | 467 mii | 463 mii |
| Venituri totale | 154 mii | 516 mii | 444 mii | 468 mii | 465 mii |
| Cheltuieli totale | 3.597 | 15 mii | 54 mii | 54 mii | 66 mii |
| Profit / pierdere brută | 151 mii | 501 mii | 389 mii | 413 mii | 399 mii |
| Profit / pierdere netă | 147 mii | 489 mii | 385 mii | 400 mii | 386 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 1.189 | 3.605 | 239 | — | — |
| Active circulante | 150 mii | 495 mii | 391 mii | 415 mii | 398 mii |
| creanțe | — | 346 mii | 368 mii | 368 mii | 390 mii |
| casa și conturi la bănci | 150 mii | 148 mii | 23 mii | 47 mii | 7.689 |
| Datorii | 3.812 | 9.277 | 5.641 | 15 mii | 12 mii |
| Capitaluri proprii | 147 mii | 489 mii | 385 mii | 400 mii | 386 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 68 din 221 în județul Argeș și locul 4.936 din 14.286 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Argeș
- DIGITAL SNAP S.R.L. · Argeșelu (com. Mărăcineni)475 mii lei · 1 ang.
- OVITECH DEVELOPMENT S.R.L. · Bascov475 mii lei · 1 ang.
- EASTERN EUROPEAN VENTURES S.R.L. · Pitești466 mii lei · 1 ang.
- TRUSTM3 S.R.L. · Pitești463 mii lei · 1 ang.
- PWNSOFT ADI007 S.R.L. · Pitești458 mii lei · 1 ang.
- WILKENHOF S.R.L. · Pitești453 mii lei · 1 ang.
- BOOSTIT HUB SRL · Pitești450 mii lei · 1 ang.
- TECH REPUBLIC S.R.L. · Ștefănești447 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Întrebări frecvente despre CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L.
Care este CUI-ul firmei CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L. este 44595393, iar codul de TVA este RO44595393. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2021001719030, iar codul EUID este ROONRC.J2021001719030.
Unde are sediul CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L.?
Sediul social al firmei CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L. este în Sat Argeșelu, Comuna Mărăcineni, Argeș, Argeșelu (com. Mărăcineni), județul Argeș, cod poștal 117451, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L.?
Activitatea principală a firmei CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L.?
CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iulie 2021, deci are 5 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Argeșelu (com. Mărăcineni) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L.?
În 2025, CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 463 mii lei și un profit net de 386 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. CPU DEVOPS TECHNOLOGIES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.