CONTAMO DOM SRL
CEAIKOVSKI, bl. 39, sc. A, et. 3, ap. 10, București Sectorul 2, București
În 2025: cifra de afaceri 524 mii lei, profit net 321 mii lei, 2 angajați.
Despre CONTAMO DOM SRL
CONTAMO DOM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iunie 2013 cu numărul J40/8226/2013 și codul unic de înregistrare (CUI) 31940708, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal” (cod CAEN 6920). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 524 mii lei (-3% față de 2024), un profit net de 321 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 472 mii lei la 524 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2015 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 31940708
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/8226/2013
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 iunie 2013
- EUID
- ROONRC.J40/8226/2013
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.01.2015
din 01.04.2015
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 524 mii lei
- Profit net
- 321 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 330 mii lei
- Datorii
- 80 mii lei
- Active totale
- 423 mii lei
- Marjă netă
- 61,2%
- Cifră / angajat
- 262 mii lei
-3% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 19% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 382 mii | 320 mii | 259 mii | 398 mii | 470 mii | 472 mii | 501 mii | 495 mii | 541 mii | 524 mii |
| Venituri totale | 383 mii | 320 mii | 259 mii | 398 mii | 470 mii | 473 mii | 502 mii | 497 mii | 584 mii | 524 mii |
| Cheltuieli totale | 137 mii | 126 mii | 123 mii | 154 mii | 119 mii | 122 mii | 120 mii | 144 mii | 194 mii | 195 mii |
| Profit / pierdere brută | 246 mii | 194 mii | 136 mii | 244 mii | 351 mii | 351 mii | 382 mii | 353 mii | 389 mii | 329 mii |
| Profit / pierdere netă | 242 mii | 191 mii | 133 mii | 240 mii | 347 mii | 348 mii | 378 mii | 349 mii | 377 mii | 321 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 49 mii | 37 mii | 25 mii | 14 mii | 6.828 | 3.307 | 3.266 | 148 mii | 121 mii | 96 mii |
| Active circulante | 222 mii | 184 mii | 129 mii | 260 mii | 413 mii | 439 mii | 414 mii | 334 mii | 362 mii | 318 mii |
| creanțe | 47 mii | 38 mii | 21 mii | 27 mii | 196 mii | 245 mii | 342 mii | 318 mii | 357 mii | 303 mii |
| casa și conturi la bănci | 175 mii | 145 mii | 108 mii | 233 mii | 217 mii | 195 mii | 71 mii | 17 mii | 4.663 | 16 mii |
| Cheltuieli în avans | 1.584 | 1.601 | 1.759 | 2.224 | 2.353 | 2.292 | 2.444 | 4.142 | 8.636 | 8.517 |
| Datorii | 26 mii | 27 mii | 20 mii | 31 mii | 73 mii | 93 mii | 35 mii | 129 mii | 101 mii | 80 mii |
| Venituri în avans | 1.001 | 2.671 | 3.144 | 4.989 | 1.210 | 2.220 | 1.732 | 1.804 | 1.941 | 1.910 |
| Provizioane | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.369 | 11 mii |
| Capitaluri proprii | 245 mii | 192 mii | 134 mii | 241 mii | 348 mii | 350 mii | 383 mii | 355 mii | 384 mii | 330 mii |
| din care capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 666 din 3.245 în județul București și locul 1.648 din 12.435 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal.
Firme similare din județul București
- CALOIANU LEGAL ACCOUNTANT S.R.L. · București Sector 2526 mii lei · 1 ang.
- AAM CONSULTING TEAM S.R.L. · București Sector 1526 mii lei · 1 ang.
- RS MASTER ACCOUNTING SRL · București Sector 5525 mii lei · 3 ang.
- NUMERRA ADVISOR S.R.L. · București Sector 6522 mii lei · 2 ang.
- AUDIT CONSULT GROUP SRL · București Sector 3522 mii lei · 5 ang.
- ACCES FINANCIAR-CONTABIL SRL · București Sector 1520 mii lei · 4 ang.
- AUDIT HR CONSULTING SRL · București Sector 3520 mii lei · 4 ang.
- LOTUS CONTABILITATE SRL · București Sector 4520 mii lei · 5 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Întrebări frecvente despre CONTAMO DOM SRL
Care este CUI-ul firmei CONTAMO DOM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CONTAMO DOM SRL este 31940708, iar codul de TVA este RO31940708. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/8226/2013, iar codul EUID este ROONRC.J40/8226/2013.
Unde are sediul CONTAMO DOM SRL?
Sediul social al firmei CONTAMO DOM SRL este în CEAIKOVSKI, bl. 39, sc. A, et. 3, ap. 10, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CONTAMO DOM SRL?
Activitatea principală a firmei CONTAMO DOM SRL este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal”, cod CAEN 6920.
Când a fost înființată CONTAMO DOM SRL?
CONTAMO DOM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iunie 2013, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CONTAMO DOM SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CONTAMO DOM SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 2 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are CONTAMO DOM SRL?
În 2025, CONTAMO DOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 524 mii lei și un profit net de 321 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CONTAMO DOM SRL plătitoare de TVA?
Da. CONTAMO DOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2015 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.