Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

CONSILIO STRATEGY S.R.L.

CUI 52563333J2025072651004

GENEVA, Municipiul Timișoara, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 3.500 lei, profit net 591 lei.

Despre CONSILIO STRATEGY S.R.L.

CONSILIO STRATEGY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 septembrie 2025 cu numărul J2025072651004 și codul unic de înregistrare (CUI) 52563333, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Activități de consultanță în afaceri și management” (cod CAEN 7020). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.500 lei, un profit net de 591 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52563333
Nr. Registrul Comerțului
J2025072651004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 septembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025072651004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3.500 lei
Profit net
591 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.091 lei
Datorii
1.140 lei
Active totale
2.231 lei
Marjă netă
16,9%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 51% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă3.500
Venituri totale3.500
Cheltuieli totale2.570
Profit / pierdere brută930
Profit / pierdere netă591
Active circulante2.231
creanțe500
casa și conturi la bănci1.731
Datorii1.140
Capitaluri proprii1.091
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 463 din 482 în județul Timiș și locul 10.520 din 10.815 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.

Firme similare din județul Timiș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 20.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management

  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Întrebări frecvente despre CONSILIO STRATEGY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CONSILIO STRATEGY S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CONSILIO STRATEGY S.R.L. este 52563333. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025072651004, iar codul EUID este ROONRC.J2025072651004.

Unde are sediul CONSILIO STRATEGY S.R.L.?

Sediul social al firmei CONSILIO STRATEGY S.R.L. este în GENEVA, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CONSILIO STRATEGY S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CONSILIO STRATEGY S.R.L. este „Activități de consultanță în afaceri și management”, cod CAEN 7020.

Când a fost înființată CONSILIO STRATEGY S.R.L.?

CONSILIO STRATEGY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 septembrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma CONSILIO STRATEGY S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0728 *** 336). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CONSILIO STRATEGY S.R.L.?

În 2025, CONSILIO STRATEGY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.500 lei și un profit net de 591 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CONSILIO STRATEGY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CONSILIO STRATEGY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52563333

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează