Sari la conținut
funcțiune; sediu expiratNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)10 ani pe piață

CONFORTABLE & LUXURY SRL

CUI 36548692J12/3433/2016

MEHEDINȚI, bl. O1, sc. 2, ap. 38, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2016: cifra de afaceri 4.050 lei, profit net 1.641 lei.

Despre CONFORTABLE & LUXURY SRL

CONFORTABLE & LUXURY SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 septembrie 2016 cu numărul J12/3433/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36548692, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 10 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.050 lei, un profit net de 1.641 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
36548692
Nr. Registrul Comerțului
J12/3433/2016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
21 septembrie 2016
EUID
ROONRC.J12/3433/2016
Cod poștal
400672

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 12.06.2021

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
4.050 lei
Profit net
1.641 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.841 lei
Datorii
2.476 lei
Active totale
4.317 lei
Marjă netă
40,5%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă4.050
Venituri totale4.050
Cheltuieli totale2.287
Profit / pierdere brută1.763
Profit / pierdere netă1.641
Active imobilizate321
Active circulante3.996
casa și conturi la bănci3.996
Datorii2.476
Capitaluri proprii1.841
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Întrebări frecvente despre CONFORTABLE & LUXURY SRL

Care este CUI-ul firmei CONFORTABLE & LUXURY SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CONFORTABLE & LUXURY SRL este 36548692. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/3433/2016, iar codul EUID este ROONRC.J12/3433/2016.

Unde are sediul CONFORTABLE & LUXURY SRL?

Sediul social al firmei CONFORTABLE & LUXURY SRL este în MEHEDINȚI, bl. O1, sc. 2, ap. 38, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400672, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CONFORTABLE & LUXURY SRL?

Activitatea principală a firmei CONFORTABLE & LUXURY SRL este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CONFORTABLE & LUXURY SRL?

CONFORTABLE & LUXURY SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 septembrie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma CONFORTABLE & LUXURY SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CONFORTABLE & LUXURY SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are CONFORTABLE & LUXURY SRL?

În 2016, CONFORTABLE & LUXURY SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.050 lei și un profit net de 1.641 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CONFORTABLE & LUXURY SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CONFORTABLE & LUXURY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează