COMPIEST ANVICO SRL
GHEORGHE DOJA, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
În 2025: cifra de afaceri 201 mii lei, profit net 116 mii lei, 1 angajați.
Despre COMPIEST ANVICO SRL
COMPIEST ANVICO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 aprilie 1991 cu numărul J1991000249267 și codul unic de înregistrare (CUI) 1220691, cu sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală este „Activități de consultanță în afaceri și management” (cod CAEN 7020). Firma are 35 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 201 mii lei (+25% față de 2024), un profit net de 116 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 147 mii lei la 201 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
Date de identificare
- CUI
- 1220691
- Nr. Registrul Comerțului
- J1991000249267
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 19 aprilie 1991
- EUID
- ROONRC.J1991000249267
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 06.10.2026
din 01.07.1993
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 201 mii lei
- Profit net
- 116 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 134 mii lei
- Datorii
- 71 mii lei
- Active totale
- 262 mii lei
- Marjă netă
- 57,5%
- Cifră / angajat
- 201 mii lei
+25% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 27% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12 mii | 19 mii | 42 mii | 18 mii | 120 mii | 147 mii | 70 mii | 240 mii | 160 mii | 201 mii |
| Venituri totale | 12 mii | 25 mii | 42 mii | 18 mii | 121 mii | 147 mii | 70 mii | 247 mii | 178 mii | 219 mii |
| Cheltuieli totale | 8.094 | 12 mii | 4.811 | 4.496 | 4.710 | 81 mii | 39 mii | 80 mii | 151 mii | 101 mii |
| Profit / pierdere brută | 3.906 | 13 mii | 37 mii | 13 mii | 116 mii | 67 mii | 31 mii | 167 mii | 28 mii | 118 mii |
| Profit / pierdere netă | 3.521 | 12 mii | 36 mii | 12 mii | 113 mii | 64 mii | 30 mii | 164 mii | 26 mii | 116 mii |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 272 mii | 338 mii | 237 mii | 362 mii | 321 mii | 339 mii | 155 mii | 413 mii | 133 mii | 107 mii |
| Active circulante | 119 mii | 125 mii | 219 mii | 89 mii | 107 mii | 147 mii | 183 mii | 179 mii | 193 mii | 155 mii |
| din care stocuri | 69 mii | 74 mii | 75 mii | 75 mii | 75 mii | 76 mii | 78 mii | 105 mii | 117 mii | 117 mii |
| creanțe | 28 mii | 21 mii | 126 | 102 | 0 | 60 mii | 83 mii | 0 | 35 mii | 20 mii |
| casa și conturi la bănci | 17 mii | 18 mii | 133 mii | 3.271 | 21 mii | 208 | 10 mii | 62 mii | 29 mii | 6.684 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 0 | 56 | 0 | — | 0 | 1.727 | 1.705 | 0 |
| Datorii | 1.486 | 1.683 | 1.305 | 1.176 | 4.571 | 20 mii | 19 mii | 17 mii | 69 mii | 71 mii |
| Venituri în avans | 0 | 60 mii | 18 mii | 0 | 0 | — | — | 93 mii | 75 mii | 57 mii |
| Capitaluri proprii | 389 mii | 402 mii | 438 mii | 450 mii | 424 mii | 466 mii | 320 mii | 484 mii | 184 mii | 134 mii |
| din care capital subscris vărsat | 11 mii | 11 mii | 11 mii | 11 mii | 11 mii | 11 mii | 11 mii | 11 mii | 11 mii | 11 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 60 din 173 în județul Mureș și locul 4.995 din 10.806 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.
Firme similare din județul Mureș
- PLAN BB AMZ S.R.L. · Târgu Mureș207 mii lei · 0 ang.
- MADLAB PROJECTS SRL · Fundoaia (com. Gurghiu)205 mii lei · 0 ang.
- MANAGEMENT CIOATA SRL · Târgu Mureș204 mii lei · 1 ang.
- ERPOS SRL · Târgu Mureș199 mii lei · 1 ang.
- CONSO DEVELOPMENT SRL · Târgu Mureș194 mii lei · 1 ang.
- HEALTHCARE MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. · Târgu Mureș189 mii lei · 0 ang.
- MANAGEMENT 961 S.R.L. · Târgu Mureș187 mii lei · 1 ang.
- K& FRIENDS CONSULTING S.R.L. · Târgu Mureș185 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre COMPIEST ANVICO SRL
Care este CUI-ul firmei COMPIEST ANVICO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei COMPIEST ANVICO SRL este 1220691, iar codul de TVA este RO1220691. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1991000249267, iar codul EUID este ROONRC.J1991000249267.
Unde are sediul COMPIEST ANVICO SRL?
Sediul social al firmei COMPIEST ANVICO SRL este în GHEORGHE DOJA, Municipiul Târgu Mureș, Mureș, județul Mureș, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are COMPIEST ANVICO SRL?
Activitatea principală a firmei COMPIEST ANVICO SRL este „Activități de consultanță în afaceri și management”, cod CAEN 7020. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată COMPIEST ANVICO SRL?
COMPIEST ANVICO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 aprilie 1991, deci are 35 ani de activitate.
Cum pot contacta firma COMPIEST ANVICO SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0265 *** 355). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are COMPIEST ANVICO SRL?
În 2025, COMPIEST ANVICO SRL a raportat o cifră de afaceri de 201 mii lei și un profit net de 116 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este COMPIEST ANVICO SRL plătitoare de TVA?
Da. COMPIEST ANVICO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.