COCHILLE SRL
1 DECEMBRIE 1918, ap. 116, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
A primit finanțare publică (2 proiecte)În 2025: cifra de afaceri 193 mii lei, pierdere netă 72 mii lei, 2 angajați.
Despre COCHILLE SRL
COCHILLE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 mai 2017 cu numărul J12/2630/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37592327, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Alte activități de editare” (cod CAEN 5819). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 193 mii lei (+13% față de 2024), o pierdere netă de 72 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 125 mii lei la 193 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 16 noiembrie 2017.
Date de identificare
- CUI
- 37592327
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/2630/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 mai 2017
- EUID
- ROONRC.J12/2630/2017
- Cod poștal
- 400096
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 16.11.2017
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 193 mii lei
- Pierdere netă
- 72 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 142 mii lei
- Datorii
- 106 mii lei
- Active totale
- 249 mii lei
- Marjă netă
- -37,6%
- Cifră / angajat
- 96 mii lei
+13% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 23 mii | 81 mii | 99 mii | 125 mii | 216 mii | 998 mii | 171 mii | 193 mii |
| Venituri totale | 0 | 52 mii | 117 mii | 137 mii | 272 mii | 485 mii | 1 mil | 174 mii | 255 mii |
| Cheltuieli totale | 636 | 113 mii | 166 mii | 188 mii | 226 mii | 294 mii | 586 mii | 418 mii | 325 mii |
| Profit / pierdere brută | -636 | -62 mii | -49 mii | -50 mii | 45 mii | 192 mii | 435 mii | -244 mii | -70 mii |
| Profit / pierdere netă | -636 | -62 mii | -50 mii | -51 mii | 43 mii | 187 mii | 425 mii | -245 mii | -72 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | — | 175 mii | 163 mii | 132 mii | 171 mii | 127 mii | 83 mii | 44 mii | 28 mii |
| Active circulante | 64 | 25 mii | 23 mii | 78 mii | 53 mii | 100 mii | 487 mii | 240 mii | 221 mii |
| din care stocuri | — | 3.972 | 13 mii | 10 mii | 25 mii | 60 mii | 19 mii | 28 mii | 55 mii |
| creanțe | — | 20 mii | 5.605 | 61 mii | 22 mii | 25 mii | 43 mii | 76 mii | 163 mii |
| casa și conturi la bănci | 64 | 1.224 | 3.625 | 6.115 | 6.442 | 16 mii | 424 mii | 135 mii | 2.643 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 116 |
| Datorii | 500 | 92 mii | 164 mii | 277 mii | 285 mii | 138 mii | 77 mii | 69 mii | 106 mii |
| Venituri în avans | — | 170 mii | 133 mii | 96 mii | 59 mii | 22 mii | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -436 | -62 mii | -112 mii | -163 mii | -120 mii | 67 mii | 493 mii | 215 mii | 142 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 5 din 9 în județul Cluj și locul 139 din 375 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5819 – Alte activități de editare.
Firme similare din județul Cluj
- THE VELVETS CREATOR S.R.L. · Cluj-Napoca227 mii lei · 1 ang.
- COORELY PRINT S.R.L. · Năoiu (com. Cămărașu)195 mii lei · 1 ang.
- NCT PACK PRINT SRL · Luna De Jos (com. Dăbâca)159 mii lei · 1 ang.
- ECLIPSE M 18 S.R.L. · Cluj-Napoca92 mii lei · 0 ang.
- 3D EXPERIENCE PUBLISHING SRL · Cluj-Napoca24 mii lei · 0 ang.
- IRATION FEST S.R.L. · Cluj-Napoca17 mii lei · 0 ang.
- VPN SOFTWARE SUPORT S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- PRINTEXT CONSTRUCT S.R.L. · Jucu De Mijloc (com. Jucu)0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5819 – Alte activități de editare
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
- 5819 Alte activități de editare
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 7111 Activități de arhitectură
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7410 Activități de design specializat
- 7420 Activități fotografice
Întrebări frecvente despre COCHILLE SRL
Care este CUI-ul firmei COCHILLE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei COCHILLE SRL este 37592327, iar codul de TVA este RO37592327. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/2630/2017, iar codul EUID este ROONRC.J12/2630/2017.
Unde are sediul COCHILLE SRL?
Sediul social al firmei COCHILLE SRL este în 1 DECEMBRIE 1918, ap. 116, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400096, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are COCHILLE SRL?
Activitatea principală a firmei COCHILLE SRL este „Alte activități de editare”, cod CAEN 5819. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată COCHILLE SRL?
COCHILLE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma COCHILLE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 603). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are COCHILLE SRL?
În 2025, COCHILLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 193 mii lei și o pierdere netă de 72 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este COCHILLE SRL plătitoare de TVA?
Da. COCHILLE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 16 noiembrie 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.