CMARAISWEB SERVICES S.R.L.
SIRETULUI, et. P, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
În 2025: cifra de afaceri 24 mii lei, profit net 2.487 lei.
Despre CMARAISWEB SERVICES S.R.L.
CMARAISWEB SERVICES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 octombrie 2019 cu numărul J2019001245187 și codul unic de înregistrare (CUI) 41761866, cu sediul în Târgu Jiu, județul Gorj. Activitatea principală este „Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat” (cod CAEN 4791). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 24 mii lei (-62% față de 2024), un profit net de 2.487 lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 346 mii lei la 24 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 27 august 2026.
Date de identificare
- CUI
- 41761866
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019001245187
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 octombrie 2019
- EUID
- ROONRC.J2019001245187
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 27.08.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 24 mii lei
- Profit net
- 2.487 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 4.046 lei
- Datorii
- 319 lei
- Active totale
- 4.365 lei
- Marjă netă
- 10,3%
-62% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 62% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 196 mii | 346 mii | 588 mii | 565 mii | 64 mii | 24 mii |
| Venituri totale | 0 | 196 mii | 346 mii | 588 mii | 565 mii | 67 mii | 24 mii |
| Cheltuieli totale | 24 mii | 98 mii | 196 mii | 347 mii | 377 mii | 51 mii | 21 mii |
| Profit / pierdere brută | -24 mii | 98 mii | 150 mii | 240 mii | 187 mii | 16 mii | 2.961 |
| Profit / pierdere netă | -24 mii | 96 mii | 146 mii | 235 mii | 181 mii | 13 mii | 2.487 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
| Active circulante | 1.300 | 82 mii | 154 mii | 340 mii | 207 mii | 17 mii | 4.365 |
| creanțe | — | 8.895 | 119 mii | 193 mii | 181 mii | 13 mii | 2.000 |
| casa și conturi la bănci | 1.300 | 73 mii | 35 mii | 147 mii | 26 mii | 4.604 | 2.365 |
| Datorii | 25 mii | 10 mii | 6.168 | 57 mii | 25 mii | 3.045 | 319 |
| Capitaluri proprii | -24 mii | 72 mii | 148 mii | 283 mii | 182 mii | 14 mii | 4.046 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 75 din 99 în județul Gorj și locul 8.081 din 10.874 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat.
Firme similare din județul Gorj
- ANDKO STAR S.R.L. · Copăcioasa (com. Scoarta)27 mii lei · 1 ang.
- DALIPRINT AND SALE S.R.L. · Motru25 mii lei · 0 ang.
- EXCLUSIVEMAG S.R.L. · Târgu Jiu22 mii lei · 1 ang.
- ZANZI LAND S.R.L. · Târgu Jiu22 mii lei · 0 ang.
- VP SALIXSTORE S.R.L. · Târgu Jiu21 mii lei · 0 ang.
- MELIVERA SECRETS S.R.L. · Târgu Cărbunești19 mii lei · 1 ang.
- GZ WORK NETWORK S.R.L. · Broșteni (com. Plopsoru)19 mii lei · 0 ang.
- COG DISTRIBUTION CONSULT S.R.L. · Pleșa (oraș Bumbești-Jiu)19 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Întrebări frecvente despre CMARAISWEB SERVICES S.R.L.
Care este CUI-ul firmei CMARAISWEB SERVICES S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CMARAISWEB SERVICES S.R.L. este 41761866, iar codul de TVA este RO41761866. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019001245187, iar codul EUID este ROONRC.J2019001245187.
Unde are sediul CMARAISWEB SERVICES S.R.L.?
Sediul social al firmei CMARAISWEB SERVICES S.R.L. este în SIRETULUI, et. P, Municipiul Târgu Jiu, Gorj, județul Gorj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CMARAISWEB SERVICES S.R.L.?
Activitatea principală a firmei CMARAISWEB SERVICES S.R.L. este „Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat”, cod CAEN 4791. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CMARAISWEB SERVICES S.R.L.?
CMARAISWEB SERVICES S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 octombrie 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CMARAISWEB SERVICES S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CMARAISWEB SERVICES S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Târgu Jiu sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are CMARAISWEB SERVICES S.R.L.?
În 2025, CMARAISWEB SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 24 mii lei și un profit net de 2.487 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CMARAISWEB SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. CMARAISWEB SERVICES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 27 august 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.