CLEAN H2O3 SRL
Str. NARCISELOR, Sat Sîngeorgiu De Mureș, Comuna Sîngeorgiu De Mureș, Mureș
În 2025: cifra de afaceri 111 mii lei, pierdere netă 2.629 lei, 1 angajați.
Despre CLEAN H2O3 SRL
CLEAN H2O3 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 iunie 2009 cu numărul J26/631/2009 și codul unic de înregistrare (CUI) 25723470, cu sediul în Sîngeorgiu De Mureș, județul Mureș. Activitatea principală este „Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.” (cod CAEN 4618). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 111 mii lei (+7% față de 2024), o pierdere netă de 2.629 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 268 mii lei la 111 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2009 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 25723470
- Nr. Registrul Comerțului
- J26/631/2009
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 29 iunie 2009
- EUID
- ROONRC.J26/631/2009
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.08.2009
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 111 mii lei
- Pierdere netă
- 2.629 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 223 mii lei
- Datorii
- 23 mii lei
- Active totale
- 355 mii lei
- Marjă netă
- -2,4%
- Cifră / angajat
- 111 mii lei
+7% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 123 mii | 403 mii | 220 mii | 39 mii | 279 mii | 268 mii | 82 mii | 81 mii | 104 mii | 111 mii |
| Venituri totale | 124 mii | 404 mii | 222 mii | 39 mii | 290 mii | 270 mii | 84 mii | 82 mii | 106 mii | 116 mii |
| Cheltuieli totale | 87 mii | 210 mii | 187 mii | 141 mii | 101 mii | 272 mii | 153 mii | 131 mii | 113 mii | 118 mii |
| Profit / pierdere brută | 37 mii | 193 mii | 35 mii | -102 mii | 189 mii | -1.816 | -69 mii | -49 mii | -7.013 | -2.110 |
| Profit / pierdere netă | 35 mii | 181 mii | 28 mii | -103 mii | 181 mii | -8.896 | -72 mii | -49 mii | -7.013 | -2.629 |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | 106 mii | 98 mii | 120 mii | 142 mii | 119 mii | 96 mii | 89 mii | 82 mii | 77 mii |
| Active circulante | 277 mii | 282 mii | 320 mii | 187 mii | 421 mii | 380 mii | 311 mii | 273 mii | 274 mii | 278 mii |
| din care stocuri | 198 mii | 93 mii | 64 mii | 54 mii | 156 mii | 67 mii | 68 mii | 58 mii | 52 mii | 58 mii |
| creanțe | 48 mii | 6.852 | 86 mii | 30 mii | 35 mii | 7.004 | 6.656 | 6.522 | 26 mii | 22 mii |
| casa și conturi la bănci | 31 mii | 181 mii | 169 mii | 103 mii | 230 mii | 306 mii | 237 mii | 208 mii | 196 mii | 198 mii |
| Cheltuieli în avans | 4.650 | 4.650 | 4.749 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 65 mii | 18 mii | 32 mii | 19 mii | 36 mii | 18 mii | 17 mii | 20 mii | 22 mii | 23 mii |
| Venituri în avans | 142 mii | 119 mii | 107 mii | 107 mii | 165 mii | 128 mii | 109 mii | 109 mii | 109 mii | 109 mii |
| Capitaluri proprii | 75 mii | 256 mii | 284 mii | 181 mii | 362 mii | 353 mii | 281 mii | 232 mii | 225 mii | 223 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 34 din 50 în județul Mureș și locul 1.023 din 1.458 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a..
Firme similare din județul Mureș
- ACCENTO INOVATII SRL · Seleuș (com. Zagăr)147 mii lei · 1 ang.
- KAIZEN LUZIDO S.R.L. · Sighișoara123 mii lei · 1 ang.
- NICAT NEXTE S.R.L. · Târgu Mureș115 mii lei · 1 ang.
- VOLTZ COLLECTIVE S.R.L. · Târgu Mureș110 mii lei · 0 ang.
- OMNIPRAX SRL · Târgu Mureș89 mii lei · 1 ang.
- GNK GREEN INC SRL · Ernei85 mii lei · 0 ang.
- SEVEN EURO EXPERIENCE S.R.L. · Târnăveni82 mii lei · 0 ang.
- VILMIR SOLUTIONS S.R.L. · Târgu Mureș68 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 2829 Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
- 3900 Activități și servicii de decontaminare
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Întrebări frecvente despre CLEAN H2O3 SRL
Care este CUI-ul firmei CLEAN H2O3 SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CLEAN H2O3 SRL este 25723470, iar codul de TVA este RO25723470. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J26/631/2009, iar codul EUID este ROONRC.J26/631/2009.
Unde are sediul CLEAN H2O3 SRL?
Sediul social al firmei CLEAN H2O3 SRL este în Str. NARCISELOR, Sat Sîngeorgiu De Mureș, Comuna Sîngeorgiu De Mureș, Mureș, județul Mureș, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CLEAN H2O3 SRL?
Activitatea principală a firmei CLEAN H2O3 SRL este „Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.”, cod CAEN 4618. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CLEAN H2O3 SRL?
CLEAN H2O3 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 iunie 2009, deci are 17 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CLEAN H2O3 SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0752 *** 942). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CLEAN H2O3 SRL?
În 2025, CLEAN H2O3 SRL a raportat o cifră de afaceri de 111 mii lei și o pierdere netă de 2.629 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CLEAN H2O3 SRL plătitoare de TVA?
Da. CLEAN H2O3 SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2009 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.