CLASS CLUB SRL
Calea CRAIOVEI, Sat Șimian, Comuna Șimian, Mehedinți
În 2025: cifra de afaceri 240 mii lei, profit net 11 mii lei, 3 angajați.
Despre CLASS CLUB SRL
CLASS CLUB SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 martie 2001 cu numărul J2001000067257 și codul unic de înregistrare (CUI) 13806148, cu sediul în Șimian, județul Mehedinți. Activitatea principală este „Restaurante” (cod CAEN 5611). Firma are 25 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 240 mii lei (-18% față de 2024), un profit net de 11 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 176 mii lei la 240 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 13806148
- Nr. Registrul Comerțului
- J2001000067257
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 30 martie 2001
- EUID
- ROONRC.J2001000067257
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
reactivat 14.07.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 240 mii lei
- Profit net
- 11 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 411 mii lei
- Datorii
- 290 lei
- Active totale
- 411 mii lei
- Marjă netă
- 4,8%
- Cifră / angajat
- 80 mii lei
-18% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 0% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 181 mii | 170 mii | 176 mii | 89 mii | 197 mii | 176 mii | 290 mii | 295 mii | 293 mii | 240 mii |
| Venituri totale | 181 mii | 170 mii | 191 mii | 293 mii | 279 mii | 261 mii | 470 mii | 352 mii | 367 mii | 280 mii |
| Cheltuieli totale | 128 mii | 142 mii | 184 mii | 291 mii | 167 mii | 179 mii | 360 mii | 325 mii | 357 mii | 261 mii |
| Profit / pierdere brută | 53 mii | 29 mii | 7.611 | 1.526 | 112 mii | 82 mii | 109 mii | 28 mii | 10 mii | 19 mii |
| Profit / pierdere netă | 51 mii | 27 mii | 5.912 | 635 | 111 mii | 81 mii | 106 mii | 25 mii | 7.276 | 11 mii |
| Număr mediu de angajați | 4 | 5 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 3 |
| Active imobilizate | 105 mii | 101 mii | 82 mii | 264 mii | 305 mii | 351 mii | 453 mii | 444 mii | 422 mii | 406 mii |
| Active circulante | 16 mii | 4.136 | 30 mii | 25 mii | 8.348 | 37 mii | 45 mii | 56 mii | 105 mii | 5.558 |
| din care stocuri | 1.391 | 689 | 245 | 1.799 | 0 | — | 2.574 | 13 mii | 14 mii | 0 |
| creanțe | 11 mii | 940 | 15 mii | 4.719 | 5.028 | 5.052 | 15 mii | 19 mii | 18 mii | 1.793 |
| casa și conturi la bănci | 4.202 | 2.507 | 14 mii | 18 mii | 3.320 | 32 mii | 28 mii | 24 mii | 73 mii | 3.765 |
| Datorii | 61 mii | 18 mii | 18 mii | 194 mii | 108 mii | 103 mii | 106 mii | 83 mii | 103 mii | 290 |
| Capitaluri proprii | 61 mii | 87 mii | 93 mii | 94 mii | 205 mii | 285 mii | 392 mii | 417 mii | 424 mii | 411 mii |
| din care capital subscris vărsat | 2.500 | 2.500 | 2.510 | 2.510 | 2.510 | 2.510 | 2.510 | 2.510 | 2.510 | 2.510 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 56 din 89 în județul Mehedinți și locul 7.118 din 10.027 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5611 – Restaurante.
Firme similare din județul Mehedinți
- EDY MES AMIS S.R.L. · Drobeta-Turnu Severin256 mii lei · 6 ang.
- ECLERIUM CONCEPT S.R.L. · Drobeta-Turnu Severin256 mii lei · 3 ang.
- SHAORMA ORLY S.R.L. · Drobeta-Turnu Severin255 mii lei · 3 ang.
- TDC COM SRL · Drobeta-Turnu Severin254 mii lei · 2 ang.
- TABOO-MAND SRL · Drobeta-Turnu Severin252 mii lei · 2 ang.
- STOP2GO EXPRESS S.R.L. · Drobeta-Turnu Severin246 mii lei · 1 ang.
- EVEREST COM SRL · Drobeta-Turnu Severin227 mii lei · 2 ang.
- HUNGRY FAST FOOD S.R.L. · Izvoru Bârzii225 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 08.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5611 – Restaurante
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
- 5590 Alte servicii de cazare
- 5611 Restaurante
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre CLASS CLUB SRL
Care este CUI-ul firmei CLASS CLUB SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CLASS CLUB SRL este 13806148. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2001000067257, iar codul EUID este ROONRC.J2001000067257.
Unde are sediul CLASS CLUB SRL?
Sediul social al firmei CLASS CLUB SRL este în Calea CRAIOVEI, Sat Șimian, Comuna Șimian, Mehedinți, județul Mehedinți, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CLASS CLUB SRL?
Activitatea principală a firmei CLASS CLUB SRL este „Restaurante”, cod CAEN 5611. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CLASS CLUB SRL?
CLASS CLUB SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 martie 2001, deci are 25 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CLASS CLUB SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0252 *** 645). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CLASS CLUB SRL?
În 2025, CLASS CLUB SRL a raportat o cifră de afaceri de 240 mii lei și un profit net de 11 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CLASS CLUB SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, CLASS CLUB SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.