CIUBALIN S.R.L.
PROFESOR ION NEGRE, bl. C2, sc. B, et. 3, ap. 34, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
În 2025: cifra de afaceri 3,6 mil lei, pierdere netă 15 mii lei, 10 angajați.
Despre CIUBALIN S.R.L.
CIUBALIN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 februarie 2020 cu numărul J27/121/2020 și codul unic de înregistrare (CUI) 42228633, cu sediul în Piatra Neamț, județul Neamț. Activitatea principală este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri” (cod CAEN 4334). Firma are 6 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3,6 mil lei (-34% față de 2024), o pierdere netă de 15 mii lei și 10 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1.100 lei la 3,6 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2023.
Date de identificare
- CUI
- 42228633
- Nr. Registrul Comerțului
- J27/121/2020
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 februarie 2020
- EUID
- ROONRC.J27/121/2020
- Cod poștal
- 610090
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.09.2023
reactivat 09.02.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 3,6 mil lei
- Pierdere netă
- 15 mii lei
- Angajați (medie)
- 10
- Capitaluri proprii
- 148 mii lei
- Datorii
- 340 mii lei
- Active totale
- 489 mii lei
- Marjă netă
- -0,4%
- Cifră / angajat
- 357 mii lei
-34% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 34% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.100 | 13 mii | 0 | 1,4 mil | 5,4 mil | 3,6 mil |
| Venituri totale | 1.100 | 13 mii | 0 | 1,4 mil | 5,4 mil | 3,6 mil |
| Cheltuieli totale | 318 | 339 | 939 | 743 mii | 5,2 mil | 3,6 mil |
| Profit / pierdere brută | 782 | 12 mii | -939 | 649 mii | 196 mii | -7.920 |
| Profit / pierdere netă | 752 | 12 mii | -939 | 546 mii | 162 mii | -15 mii |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 7 | 9 | 10 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 62 mii | 53 mii | 33 mii |
| Active circulante | 952 | 13 mii | 1.389 | 877 mii | 1,6 mil | 456 mii |
| creanțe | 0 | 0 | 0 | 556 mii | 1,4 mil | 353 mii |
| casa și conturi la bănci | 952 | 13 mii | 1.389 | 321 mii | 197 mii | 103 mii |
| Datorii | 0 | 165 | 72 | 938 mii | 1,5 mil | 340 mii |
| Capitaluri proprii | 952 | 13 mii | 1.317 | 1.318 | 164 mii | 148 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1 din 16 în județul Neamț și locul 41 din 1.390 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri.
Firme similare din județul Neamț
- SRC GRUP SRL · Piatra Neamț1,4 mil lei · 8 ang.
- GEAMURI SERV SRL · Piatra Neamț1,1 mil lei · 6 ang.
- CISI GRUPPOHOME S.R.L. · Bețești (com. Rediu)500 mii lei · 1 ang.
- EURO POWER CHEMICALS SRL · Topolița (com. Grumăzești)208 mii lei · 1 ang.
- LYOS CONSTRUCT SRL · Roman186 mii lei · 1 ang.
- DYNATALE BEST SRL · Roman164 mii lei · 1 ang.
- NORD DAN FINISAJE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ · Nisiporești (com. Botești)138 mii lei · 1 ang.
- MARJOAN CONSTRUCT S.R.L. · Piatra Neamț137 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Întrebări frecvente despre CIUBALIN S.R.L.
Care este CUI-ul firmei CIUBALIN S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CIUBALIN S.R.L. este 42228633, iar codul de TVA este RO42228633. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J27/121/2020, iar codul EUID este ROONRC.J27/121/2020.
Unde are sediul CIUBALIN S.R.L.?
Sediul social al firmei CIUBALIN S.R.L. este în PROFESOR ION NEGRE, bl. C2, sc. B, et. 3, ap. 34, Municipiul Piatra Neamț, Neamț, județul Neamț, cod poștal 610090, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CIUBALIN S.R.L.?
Activitatea principală a firmei CIUBALIN S.R.L. este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri”, cod CAEN 4334. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CIUBALIN S.R.L.?
CIUBALIN S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 februarie 2020, deci are 6 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CIUBALIN S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CIUBALIN S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Piatra Neamț sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are CIUBALIN S.R.L.?
În 2025, CIUBALIN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3,6 mil lei și o pierdere netă de 15 mii lei, cu 10 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CIUBALIN S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. CIUBALIN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.