Sari la conținut
sediu expirat; funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)9 ani pe piață

CINEFOTO GRAPHOTON SRL

CUI 37949145J29/1826/2017

ZAMOREI, et. 1, Loc. Bușteni, Oraș Bușteni, Prahova

În 2017: cifra de afaceri 5.450 lei, profit net 4.476 lei.

Despre CINEFOTO GRAPHOTON SRL

CINEFOTO GRAPHOTON SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iulie 2017 cu numărul J29/1826/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37949145, cu sediul în Bușteni, județul Prahova. Activitatea principală este „Activități fotografice” (cod CAEN 7420). Firma are 9 ani de la înființare. În 2017, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.450 lei, un profit net de 4.476 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
37949145
Nr. Registrul Comerțului
J29/1826/2017
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 iulie 2017
EUID
ROONRC.J29/1826/2017
Cod poștal
105500

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 24.09.2019

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni

Date financiare 2017

Cifra de afaceri
5.450 lei
Profit net
4.476 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.676 lei
Datorii
5.094 lei
Active totale
9.770 lei
Marjă netă
82,1%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2017, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2017
Cifra de afaceri netă5.450
Venituri totale5.450
Cheltuieli totale810
Profit / pierdere brută4.640
Profit / pierdere netă4.476
Active imobilizate4.083
Active circulante5.687
din care stocuri30
casa și conturi la bănci5.657
Datorii5.094
Capitaluri proprii4.676
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Prahova

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7420 – Activități fotografice

  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
  • 7420 Activități fotografice
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Întrebări frecvente despre CINEFOTO GRAPHOTON SRL

Care este CUI-ul firmei CINEFOTO GRAPHOTON SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CINEFOTO GRAPHOTON SRL este 37949145. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J29/1826/2017, iar codul EUID este ROONRC.J29/1826/2017.

Unde are sediul CINEFOTO GRAPHOTON SRL?

Sediul social al firmei CINEFOTO GRAPHOTON SRL este în ZAMOREI, et. 1, Loc. Bușteni, Oraș Bușteni, Prahova, județul Prahova, cod poștal 105500, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CINEFOTO GRAPHOTON SRL?

Activitatea principală a firmei CINEFOTO GRAPHOTON SRL este „Activități fotografice”, cod CAEN 7420. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CINEFOTO GRAPHOTON SRL?

CINEFOTO GRAPHOTON SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iulie 2017, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma CINEFOTO GRAPHOTON SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0752 *** 782). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CINEFOTO GRAPHOTON SRL?

În 2017, CINEFOTO GRAPHOTON SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.450 lei și un profit net de 4.476 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CINEFOTO GRAPHOTON SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CINEFOTO GRAPHOTON SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează