CELS MED S.R.L.
LUGAȘU DE JOS, Sat Lugașu De Jos, Comuna Lugașu De Jos, Bihor
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 1,6 mil lei, profit net 220 mii lei, 5 angajați.
Despre CELS MED S.R.L.
CELS MED S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 decembrie 2015 cu numărul J5/1932/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 35322467, cu sediul în Lugașu De Jos, județul Bihor. Activitatea principală este „Activități de asistență medicală generală” (cod CAEN 8621). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,6 mil lei (+7% față de 2024), un profit net de 220 mii lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 989 mii lei la 1,6 mil lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35322467
- Nr. Registrul Comerțului
- J5/1932/2015
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 decembrie 2015
- EUID
- ROONRC.J5/1932/2015
- Cod poștal
- 417315
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,6 mil lei
- Profit net
- 220 mii lei
- Angajați (medie)
- 5
- Capitaluri proprii
- 14 mii lei
- Datorii
- 1,5 mil lei
- Active totale
- 1,7 mil lei
- Marjă netă
- 13,9%
- Cifră / angajat
- 315 mii lei
+7% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 89% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 262 mii | 563 mii | 1,3 mil | 1,4 mil | 989 mii | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,6 mil |
| Venituri totale | 262 mii | 563 mii | 1,3 mil | 1,4 mil | 1,3 mil | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,8 mil |
| Cheltuieli totale | 186 mii | 445 mii | 1,2 mil | 1,4 mil | 951 mii | 1,2 mil | 1 mil | 1,4 mil | 1,5 mil |
| Profit / pierdere brută | 76 mii | 117 mii | 167 mii | 41 mii | 354 mii | 37 mii | 304 mii | 64 mii | 268 mii |
| Profit / pierdere netă | 74 mii | 112 mii | 154 mii | 27 mii | 342 mii | 25 mii | 292 mii | 41 mii | 220 mii |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 133 mii | 240 mii | 344 mii | 558 mii | 627 mii | 407 mii | 519 mii | 647 mii | 1 mil |
| Active circulante | 34 mii | 89 mii | 131 mii | 93 mii | 347 mii | 282 mii | 491 mii | 313 mii | 260 mii |
| din care stocuri | — | 1.450 | — | — | — | 32 mii | — | 10 mii | 0 |
| creanțe | 31 mii | 59 mii | 126 mii | 92 mii | 300 mii | 249 mii | 406 mii | 179 mii | 239 mii |
| casa și conturi la bănci | 2.935 | 29 mii | 4.969 | 791 | 47 mii | 1.437 | 85 mii | 124 mii | 21 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 349 mii | 422 mii |
| Datorii | 93 mii | 144 mii | 136 mii | 285 mii | 266 mii | 641 mii | 669 mii | 1,4 mil | 1,5 mil |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 187 mii | 178 mii |
| Capitaluri proprii | 74 mii | 186 mii | 339 mii | 366 mii | 708 mii | 48 mii | 341 mii | -239 mii | 14 mii |
| din care capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 4 din 130 în județul Bihor și locul 186 din 2.351 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8621 – Activități de asistență medicală generală.
Firme similare din județul Bihor
- RECOVERY PRAXISMED S.R.L. · Dobrești2 mil lei · 6 ang.
- DR. ANDOR SRL · Vintere (com. Holod)1,5 mil lei · 2 ang.
- HEALTHMED CARE S.R.L. · Valea Lui Mihai1,5 mil lei · 2 ang.
- CABINET MEDICAL DR. PURCARU IOAN S.R.L. · Suplacu De Barcău1,2 mil lei · 5 ang.
- LIRIAN HARMONY CENTER S.R.L. · Oradea1,1 mil lei · 5 ang.
- TIUTIN MEDICAL S.R.L. · Oradea1,1 mil lei · 2 ang.
- CABINET MEDICAL DR. NEGRUȚ ANCA S.R.L. · Săcueni1 mil lei · 3 ang.
- TÎRLEAMED S.R.L. · Marghita1 mil lei · 3 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8621 – Activități de asistență medicală generală
- 8621 Activități de asistență medicală generală
- 8622 Activități de asistență medicală specializată
Întrebări frecvente despre CELS MED S.R.L.
Care este CUI-ul firmei CELS MED S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CELS MED S.R.L. este 35322467. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J5/1932/2015, iar codul EUID este ROONRC.J5/1932/2015.
Unde are sediul CELS MED S.R.L.?
Sediul social al firmei CELS MED S.R.L. este în LUGAȘU DE JOS, Sat Lugașu De Jos, Comuna Lugașu De Jos, Bihor, județul Bihor, cod poștal 417315, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CELS MED S.R.L.?
Activitatea principală a firmei CELS MED S.R.L. este „Activități de asistență medicală generală”, cod CAEN 8621. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CELS MED S.R.L.?
CELS MED S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 decembrie 2015, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CELS MED S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0720 *** 810). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CELS MED S.R.L.?
În 2025, CELS MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,6 mil lei și un profit net de 220 mii lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CELS MED S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, CELS MED S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.