Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA21 ani pe piață

CECILLE SRL

CUI 17851567J2005002904129

Str. BORȘA, ap. 40, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 199 mii lei, profit net 15 mii lei, 2 angajați.

Despre CECILLE SRL

CECILLE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 august 2005 cu numărul J2005002904129 și codul unic de înregistrare (CUI) 17851567, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur” (cod CAEN 9623). Firma are 21 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 199 mii lei (-14% față de 2024), un profit net de 15 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 184 mii lei la 199 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
17851567
Nr. Registrul Comerțului
J2005002904129
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 august 2005
EUID
ROONRC.J2005002904129
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
11.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
199 mii lei

-14% față de 2024

Profit net
15 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
2.628 lei
Datorii
31 mii lei
Active totale
33 mii lei
Marjă netă
7,3%
Cifră / angajat
99 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 92% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-100 mii0100 mii200 mii300 mii2016: cifra de afaceri 66.454 lei; profit net 24.770 lei20162017: cifra de afaceri 98.832 lei; profit net 11.941 lei20172018: cifra de afaceri 79.198 lei; profit net 11.860 lei20182019: cifra de afaceri 126.797 lei; profit net 12.324 lei20192020: cifra de afaceri 168.531 lei; profit net 8.497 lei20202021: cifra de afaceri 184.322 lei; profit net 5.782 lei20212022: cifra de afaceri 156.856 lei; profit net 5.878 lei20222023: cifra de afaceri 183.480 lei; pierdere netă 26.297 lei20232024: cifra de afaceri 231.399 lei; profit net 8.270 lei20242025: cifra de afaceri 198.622 lei; profit net 14.536 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă66 mii99 mii79 mii127 mii169 mii184 mii157 mii183 mii231 mii199 mii
Venituri totale66 mii99 mii111 mii127 mii169 mii184 mii157 mii183 mii231 mii199 mii
Cheltuieli totale40 mii86 mii99 mii113 mii158 mii177 mii149 mii208 mii221 mii182 mii
Profit / pierdere brută27 mii13 mii13 mii14 mii10 mii7.6267.415-24 mii11 mii17 mii
Profit / pierdere netă25 mii12 mii12 mii12 mii8.4975.7825.878-26 mii8.27015 mii
Număr mediu de angajați2—23343232
Active imobilizate8.0708.0708.0702.667-991-1.296——6.0504.764
Active circulante14 mii36 mii5.01325 mii38 mii86 mii61 mii22 mii28 mii29 mii
din care stocuri1.300654————1.4412.1302.5292.529
creanțe2881.6168072.0503.0062.0502.2182.0502.1822.050
casa și conturi la bănci12 mii34 mii4.20623 mii35 mii84 mii58 mii18 mii23 mii24 mii
Datorii34 mii45 mii5.8268.4779.02950 mii55 mii42 mii46 mii31 mii
Venituri în avans4.0454.045————————
Capitaluri proprii-17 mii-4.6037.25720 mii28 mii34 mii6.118-20 mii-12 mii2.628
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 30 din 108 în județul Cluj și locul 380 din 1.263 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9623 – Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur.

Firme similare din județul Cluj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9623 – Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală

Întrebări frecvente despre CECILLE SRL

Care este CUI-ul firmei CECILLE SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CECILLE SRL este 17851567. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2005002904129, iar codul EUID este ROONRC.J2005002904129.

Unde are sediul CECILLE SRL?

Sediul social al firmei CECILLE SRL este în Str. BORȘA, ap. 40, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CECILLE SRL?

Activitatea principală a firmei CECILLE SRL este „Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur”, cod CAEN 9623. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CECILLE SRL?

CECILLE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 august 2005, deci are 21 ani de activitate.

Cum pot contacta firma CECILLE SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 093). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CECILLE SRL?

În 2025, CECILLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 199 mii lei și un profit net de 15 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CECILLE SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CECILLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.

Explorează