Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA14 ani pe piață

BUCALE ADMIM SRL

CUI 30500857J2012001211161

MECANIZĂRII, Sat Breasta, Comuna Breasta, Dolj

În 2025: cifra de afaceri 4.849 lei, profit net 1.551 lei.

Despre BUCALE ADMIM SRL

BUCALE ADMIM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 august 2012 cu numărul J2012001211161 și codul unic de înregistrare (CUI) 30500857, cu sediul în Breasta, județul Dolj. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.849 lei, un profit net de 1.551 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
30500857
Nr. Registrul Comerțului
J2012001211161
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 august 2012
EUID
ROONRC.J2012001211161
Cod poștal
207115

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 15.10.2025

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
12.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.849 lei
Profit net
1.551 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.751 lei
Datorii
6.431 lei
Active totale
8.182 lei
Marjă netă
32%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 79% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.849
Venituri totale4.849
Cheltuieli totale2.969
Profit / pierdere brută1.880
Profit / pierdere netă1.551
Active circulante8.182
din care stocuri4.160
casa și conturi la bănci4.022
Datorii6.431
Capitaluri proprii1.751
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.297 din 1.332 în județul Dolj și locul 32.310 din 32.877 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Firme similare din județul Dolj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

  • 1052 Fabricarea înghețatei
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Întrebări frecvente despre BUCALE ADMIM SRL

Care este CUI-ul firmei BUCALE ADMIM SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BUCALE ADMIM SRL este 30500857. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012001211161, iar codul EUID este ROONRC.J2012001211161.

Unde are sediul BUCALE ADMIM SRL?

Sediul social al firmei BUCALE ADMIM SRL este în MECANIZĂRII, Sat Breasta, Comuna Breasta, Dolj, județul Dolj, cod poștal 207115, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are BUCALE ADMIM SRL?

Activitatea principală a firmei BUCALE ADMIM SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată BUCALE ADMIM SRL?

BUCALE ADMIM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 august 2012, deci are 14 ani de activitate.

Cum pot contacta firma BUCALE ADMIM SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0757 *** 571). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are BUCALE ADMIM SRL?

În 2025, BUCALE ADMIM SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.849 lei și un profit net de 1.551 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este BUCALE ADMIM SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, BUCALE ADMIM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.

Explorează