Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)2 ani pe piață

BORD STAR CONSTRUCT S.R.L.

CUI 49251935J27/1227/2023

Rediului, Sat Rediu, Comuna Rediu, Neamț

În 2023: cifra de afaceri 9.500 lei, profit net 6.668 lei.

Despre BORD STAR CONSTRUCT S.R.L.

BORD STAR CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 decembrie 2023 cu numărul J27/1227/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 49251935, cu sediul în Rediu, județul Neamț. Activitatea principală este „Lucrări de pardosire și placare a pereților” (cod CAEN 4333). Firma are 2 ani de la înființare. În 2023, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.500 lei, un profit net de 6.668 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
49251935
Nr. Registrul Comerțului
J27/1227/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 decembrie 2023
EUID
ROONRC.J27/1227/2023
Cod poștal
617380

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 23.02.2026

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ

Date financiare 2023

Cifra de afaceri
9.500 lei
Profit net
6.668 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.868 lei
Datorii
8.731 lei
Active totale
16 mii lei
Marjă netă
70,2%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2023, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2023
Cifra de afaceri netă9.500
Venituri totale9.500
Cheltuieli totale2.739
Profit / pierdere brută6.761
Profit / pierdere netă6.668
Active circulante16 mii
creanțe9.500
casa și conturi la bănci6.099
Datorii8.731
Capitaluri proprii6.868
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Neamț

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Întrebări frecvente despre BORD STAR CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BORD STAR CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BORD STAR CONSTRUCT S.R.L. este 49251935. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J27/1227/2023, iar codul EUID este ROONRC.J27/1227/2023.

Unde are sediul BORD STAR CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei BORD STAR CONSTRUCT S.R.L. este în Rediului, Sat Rediu, Comuna Rediu, Neamț, județul Neamț, cod poștal 617380, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are BORD STAR CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei BORD STAR CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de pardosire și placare a pereților”, cod CAEN 4333. În Registrul Comerțului are autorizate în total 13 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată BORD STAR CONSTRUCT S.R.L.?

BORD STAR CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 decembrie 2023, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma BORD STAR CONSTRUCT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 785). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are BORD STAR CONSTRUCT S.R.L.?

În 2023, BORD STAR CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.500 lei și un profit net de 6.668 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este BORD STAR CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, BORD STAR CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează