BOFELARO CLASH SRL
SATU MARE, Sat Satu Mare, Comuna Satu Mare, Harghita
În 2025: cifra de afaceri 681 mii lei, profit net 33 mii lei, 2 angajați.
Despre BOFELARO CLASH SRL
BOFELARO CLASH SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 aprilie 2017 cu numărul J2017000224192 și codul unic de înregistrare (CUI) 37383126, cu sediul în Satu Mare, județul Harghita. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 681 mii lei (+15% față de 2024), un profit net de 33 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 298 mii lei la 681 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 3 iulie 2017.
Date de identificare
- CUI
- 37383126
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000224192
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 12 aprilie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017000224192
- Cod poștal
- 537026
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 03.07.2017
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 681 mii lei
- Profit net
- 33 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 80 mii lei
- Datorii
- 98 mii lei
- Active totale
- 178 mii lei
- Marjă netă
- 4,8%
- Cifră / angajat
- 340 mii lei
+15% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 55% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 15 mii | 138 mii | 150 mii | 141 mii | 298 mii | 446 mii | 501 mii | 592 mii | 681 mii |
| Venituri totale | 15 mii | 138 mii | 150 mii | 141 mii | 298 mii | 446 mii | 501 mii | 592 mii | 681 mii |
| Cheltuieli totale | 43 mii | 146 mii | 156 mii | 153 mii | 276 mii | 411 mii | 477 mii | 553 mii | 642 mii |
| Profit / pierdere brută | -27 mii | -7.449 | -5.873 | -12 mii | 22 mii | 35 mii | 24 mii | 39 mii | 39 mii |
| Profit / pierdere netă | -27 mii | -8.831 | -7.377 | -13 mii | 19 mii | 31 mii | 20 mii | 34 mii | 33 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 851 | 15 mii | 12 mii | 10 mii | 8.042 | 6.755 | 5.469 | 4.182 | 2.895 |
| Active circulante | 5.404 | 15 mii | 17 mii | 17 mii | 76 mii | 92 mii | 120 mii | 145 mii | 175 mii |
| din care stocuri | 3.486 | 11 mii | 10 mii | 9.829 | 57 mii | 74 mii | 85 mii | 118 mii | 142 mii |
| creanțe | 1.639 | 2.386 | 6.183 | 6.121 | 4.046 | 4.046 | 4.046 | 5.995 | 4.870 |
| casa și conturi la bănci | 279 | 1.950 | 928 | 1.413 | 15 mii | 14 mii | 31 mii | 20 mii | 29 mii |
| Datorii | 33 mii | 66 mii | 73 mii | 84 mii | 121 mii | 105 mii | 111 mii | 101 mii | 98 mii |
| Capitaluri proprii | -27 mii | -36 mii | -43 mii | -56 mii | -37 mii | -5.832 | 14 mii | 48 mii | 80 mii |
| din care capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 212 din 395 în județul Harghita și locul 10.603 din 32.876 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Firme similare din județul Harghita
- CSANGO VIDEK SRL · Baratcos (com. Lunca De Jos)692 mii lei · 2 ang.
- NAGY-COM-TOTAL SRL · Suseni688 mii lei · 1 ang.
- CRISENI-SERVICE SRL · Crișeni (com. Atid)685 mii lei · 2 ang.
- CSASZI-DAV COM SRL · Racu681 mii lei · 2 ang.
- MARS-IMPEX SRL · Mihăileni681 mii lei · 2 ang.
- FORTUNA SRL · Odorheiu Secuiesc677 mii lei · 2 ang.
- YZSAK MIX S.R.L. · Polonița (com. Feliceni)664 mii lei · 1 ang.
- EDVARD ABC S.R.L. · Vărșag659 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6312 Activități ale portalurilor web
- 7420 Activități fotografice
Întrebări frecvente despre BOFELARO CLASH SRL
Care este CUI-ul firmei BOFELARO CLASH SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BOFELARO CLASH SRL este 37383126, iar codul de TVA este RO37383126. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017000224192, iar codul EUID este ROONRC.J2017000224192.
Unde are sediul BOFELARO CLASH SRL?
Sediul social al firmei BOFELARO CLASH SRL este în SATU MARE, Sat Satu Mare, Comuna Satu Mare, Harghita, județul Harghita, cod poștal 537026, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are BOFELARO CLASH SRL?
Activitatea principală a firmei BOFELARO CLASH SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată BOFELARO CLASH SRL?
BOFELARO CLASH SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 aprilie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma BOFELARO CLASH SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 633). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are BOFELARO CLASH SRL?
În 2025, BOFELARO CLASH SRL a raportat o cifră de afaceri de 681 mii lei și un profit net de 33 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este BOFELARO CLASH SRL plătitoare de TVA?
Da. BOFELARO CLASH SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 3 iulie 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.
Explorează
- Firme din Satu Mare
- Firme cu CAEN 4711 din județul Harghita
- CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Top firme din județul Harghita
- Top firme cu CAEN 4711
- Firme noi din județul Harghita
- Compară BOFELARO CLASH SRL cu alte firme