BOBY SRL
VICTORIEI, bl. 29, ap. 12, Loc. Negrești-Oaș, Oraș Negrești-Oaș, Satu Mare
În 2025: cifra de afaceri 143 mii lei, profit net 773 lei, 1 angajați.
Despre BOBY SRL
BOBY SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 ianuarie 1992 cu numărul J1992000118308 și codul unic de înregistrare (CUI) 664033, cu sediul în Negrești-Oaș, județul Satu Mare. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 34 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 143 mii lei (-39% față de 2024), un profit net de 773 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 373 mii lei la 143 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
Date de identificare
- CUI
- 664033
- Nr. Registrul Comerțului
- J1992000118308
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 ianuarie 1992
- EUID
- ROONRC.J1992000118308
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 01.07.1993
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 143 mii lei
- Profit net
- 773 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 150 mii lei
- Datorii
- 131 mii lei
- Active totale
- 281 mii lei
- Marjă netă
- 0,5%
- Cifră / angajat
- 143 mii lei
-39% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 39% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 256 mii | 386 mii | 387 mii | 416 mii | 364 mii | 373 mii | 381 mii | 313 mii | 233 mii | 143 mii |
| Venituri totale | 260 mii | 390 mii | 642 mii | 491 mii | 409 mii | 436 mii | 467 mii | 355 mii | 295 mii | 188 mii |
| Cheltuieli totale | 340 mii | 455 mii | 585 mii | 440 mii | 390 mii | 429 mii | 433 mii | 351 mii | 290 mii | 186 mii |
| Profit / pierdere brută | -80 mii | -65 mii | 57 mii | 51 mii | 19 mii | 7.549 | 34 mii | 3.903 | 5.419 | 2.618 |
| Profit / pierdere netă | -83 mii | -69 mii | 50 mii | 46 mii | 15 mii | 3.569 | 30 mii | 429 | 330 | 773 |
| Număr mediu de angajați | 8 | 9 | 7 | 6 | 5 | 6 | 6 | 4 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 312 mii | 312 mii | 182 mii | 176 mii | 176 mii | 176 mii | 181 mii | 191 mii | 228 mii | 233 mii |
| Active circulante | 55 mii | 62 mii | 45 mii | 62 mii | 69 mii | 56 mii | 74 mii | 72 mii | 33 mii | 47 mii |
| din care stocuri | 53 mii | 58 mii | 42 mii | 53 mii | 64 mii | 50 mii | 73 mii | 58 mii | 30 mii | 45 mii |
| creanțe | — | — | — | — | 2.607 | 2.792 | — | 680 | 680 | 2.064 |
| casa și conturi la bănci | 2.311 | 4.025 | 3.158 | 8.423 | 1.996 | 3.864 | 625 | 13 mii | 2.263 | 846 |
| Datorii | 293 mii | 369 mii | 173 mii | 138 mii | 130 mii | 114 mii | 106 mii | 114 mii | 112 mii | 131 mii |
| Capitaluri proprii | 75 mii | 5.248 | 54 mii | 100 mii | 115 mii | 118 mii | 149 mii | 149 mii | 149 mii | 150 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 300 din 398 în județul Satu Mare și locul 23.673 din 32.877 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Firme similare din județul Satu Mare
- LIBELULA SRL · Satu Mare152 mii lei · 1 ang.
- COLLINA MARKET SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ · Medieșu Aurit151 mii lei · 1 ang.
- MAGA BAR SOFIA EMILY S.R.L. · Necopoi (com. Homoroade)142 mii lei · 1 ang.
- ADE&LORE SRL · Odoreu142 mii lei · 1 ang.
- RAROSA GROUP SRL · Supuru De Sus (com. Supur)139 mii lei · 3 ang.
- STOICA CAFE BAR SRL · Vetiș138 mii lei · 0 ang.
- IZIDOR CSABA S.R.L. · Pișcolt136 mii lei · 1 ang.
- DUTCAȘ SRL · Turț134 mii lei · 4 ang.
Dosare în instanță
Cele mai recente 10 din 141 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 31884/197/202630.09.2026
cerere de valoare redusă
Judecătoria Brasov · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Pârât
- 4045/210/202629.09.2026
validare poprire
Judecătoria Chisineucris · Fond · Civil · calitate: Debitor
- 24733/1748/202628.09.2026
validare poprire
Judecătoria Cornetu · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit
- 12554/288/202618.09.2026
validare poprire
Judecătoria Ramnicuvalcea · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Terţ poprit
- 218/829/202616.09.2026
contestaţie la executare
Tribunalul Bacau · Apel · Civil · calitate: Apelant Contestator
- 5567/118/202610.09.2026
atragerea răspunderii administratorilor obligatia de a face
Tribunalul Constanta · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Reclamant
- 8834/296/2025/a120.08.2026
obligatia de a face recurs incheiere de suspendare
Tribunalul Satumare · Recurs · Litigii cu profesioniştii · calitate: Recurent Reclamant
- 25171/211/202610.08.2026
confirmare renunţare urmărire penală (art. 318 alin. 12 NCPP)
Judecătoria Clujnapoca · Fond · Penal · calitate: Parte vătămată
- 4208/331/202605.08.2026
validare poprire
Judecătoria Valeniidemunte · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit
- 8834/296/2025/a130.07.2026
obligaţie de a face recurs incheiere de suspendare
Judecătoria Satumare · Fond · Civil · calitate: Reclamant
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 07.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Întrebări frecvente despre BOBY SRL
Care este CUI-ul firmei BOBY SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BOBY SRL este 664033, iar codul de TVA este RO664033. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1992000118308, iar codul EUID este ROONRC.J1992000118308.
Unde are sediul BOBY SRL?
Sediul social al firmei BOBY SRL este în VICTORIEI, bl. 29, ap. 12, Loc. Negrești-Oaș, Oraș Negrești-Oaș, Satu Mare, județul Satu Mare, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are BOBY SRL?
Activitatea principală a firmei BOBY SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată BOBY SRL?
BOBY SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 ianuarie 1992, deci are 34 ani de activitate.
Cum pot contacta firma BOBY SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0261 *** 636). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are BOBY SRL?
În 2025, BOBY SRL a raportat o cifră de afaceri de 143 mii lei și un profit net de 773 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este BOBY SRL plătitoare de TVA?
Da. BOBY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.