Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

BITLINE SYSTEMS S.R.L.

CUI 52762573J2025081543004

VOLOVĂȚULUI, bl. 1, sc. B, et. 1, ap. 24, Municipiul Rădăuți, Suceava

În 2025: cifra de afaceri 7.560 lei, profit net 5.086 lei, 0 angajați.

Despre BITLINE SYSTEMS S.R.L.

BITLINE SYSTEMS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 octombrie 2025 cu numărul J2025081543004 și codul unic de înregistrare (CUI) 52762573, cu sediul în Rădăuți, județul Suceava. Activitatea principală este „Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul” (cod CAEN 6220). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.560 lei, un profit net de 5.086 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52762573
Nr. Registrul Comerțului
J2025081543004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
23 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025081543004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.560 lei
Profit net
5.086 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
5.286 lei
Datorii
2.362 lei
Active totale
7.648 lei
Marjă netă
67,3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 31% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.560
Venituri totale7.560
Cheltuieli totale1.536
Profit / pierdere brută6.024
Profit / pierdere netă5.086
Active circulante7.648
creanțe7.560
casa și conturi la bănci88
Datorii2.362
Capitaluri proprii5.286
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 26 din 28 în județul Suceava și locul 3.340 din 3.471 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul.

Firme similare din județul Suceava

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Întrebări frecvente despre BITLINE SYSTEMS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BITLINE SYSTEMS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BITLINE SYSTEMS S.R.L. este 52762573. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025081543004, iar codul EUID este ROONRC.J2025081543004.

Unde are sediul BITLINE SYSTEMS S.R.L.?

Sediul social al firmei BITLINE SYSTEMS S.R.L. este în VOLOVĂȚULUI, bl. 1, sc. B, et. 1, ap. 24, Municipiul Rădăuți, Suceava, județul Suceava, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are BITLINE SYSTEMS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei BITLINE SYSTEMS S.R.L. este „Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul”, cod CAEN 6220. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată BITLINE SYSTEMS S.R.L.?

BITLINE SYSTEMS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 octombrie 2025.

Cum pot contacta firma BITLINE SYSTEMS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0755 *** 526). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are BITLINE SYSTEMS S.R.L.?

În 2025, BITLINE SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.560 lei și un profit net de 5.086 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este BITLINE SYSTEMS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, BITLINE SYSTEMS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează