BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L.
ELEV ȘTEFAN ȘTEFĂNESCU, bl. 462, sc. A, et. 3, ap. 23, București Sectorul 2, București
În 2025: cifra de afaceri 461 mii lei, profit net 338 mii lei, 1 angajați.
Despre BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L.
BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 mai 2022 cu numărul J2022008787404 și codul unic de înregistrare (CUI) 46098030, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul” (cod CAEN 6220). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 461 mii lei (-7% față de 2024), un profit net de 338 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 114 mii lei la 461 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2022 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 46098030
- Nr. Registrul Comerțului
- J2022008787404
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 11 mai 2022
- EUID
- ROONRC.J2022008787404
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.07.2022
din 01.07.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 461 mii lei
- Profit net
- 338 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 338 mii lei
- Datorii
- 272 mii lei
- Active totale
- 610 mii lei
- Marjă netă
- 73,3%
- Cifră / angajat
- 461 mii lei
-7% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 45% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 114 mii | 131 mii | 495 mii | 461 mii |
| Venituri totale | 114 mii | 136 mii | 507 mii | 471 mii |
| Cheltuieli totale | 27 mii | 49 mii | 66 mii | 122 mii |
| Profit / pierdere brută | 87 mii | 86 mii | 440 mii | 349 mii |
| Profit / pierdere netă | 86 mii | 85 mii | 426 mii | 338 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 301 | 6.061 | 19 mii | 7.971 |
| Active circulante | 109 mii | 169 mii | 901 mii | 602 mii |
| din care stocuri | — | 2.017 | — | — |
| creanțe | 48 mii | 1.234 | 279 mii | 367 mii |
| casa și conturi la bănci | 41 mii | 16 mii | 322 mii | -65 |
| Datorii | 24 mii | 3.942 | 494 mii | 272 mii |
| Capitaluri proprii | 86 mii | 171 mii | 426 mii | 338 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 549 din 1.362 în județul București și locul 1.171 din 3.471 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul.
Firme similare din județul București
- HAA TEAM INTERNATIONAL S.R.L. · București Sector 1464 mii lei · 1 ang.
- GREEN PATH S.R.L. · București Sector 3464 mii lei · 1 ang.
- YOZ ENGINEERING INVEST SRL · București Sector 3463 mii lei · 2 ang.
- IT QUICK CONSULT S.R.L. · București Sector 2463 mii lei · 0 ang.
- IDESYS NETWORKS SRL · București Sector 1463 mii lei · 3 ang.
- TITAN TELECOM SERVICES S.R.L. · București Sector 4462 mii lei · 4 ang.
- NERTHI SOLUTIONS S.R.L. · București Sector 4461 mii lei · 1 ang.
- INOTEL SERVICES SRL · București Sector 1460 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6312 Activități ale portalurilor web
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 8211 Activități combinate de secretariat
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L.
Care este CUI-ul firmei BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L. este 46098030, iar codul de TVA este RO46098030. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2022008787404, iar codul EUID este ROONRC.J2022008787404.
Unde are sediul BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul social al firmei BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L. este în ELEV ȘTEFAN ȘTEFĂNESCU, bl. 462, sc. A, et. 3, ap. 23, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală a firmei BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L. este „Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul”, cod CAEN 6220. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L.?
BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 mai 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 2 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L.?
În 2025, BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 461 mii lei și un profit net de 338 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2022 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.
Explorează
- Firme din București Sector 2
- Firme cu CAEN 6220 din județul București
- CAEN 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- Top firme din județul București
- Top firme cu CAEN 6220
- Firme noi din județul București
- Compară BI VIEW ANALYTICS SOLUTIONS S.R.L. cu alte firme