Sari la conținut
funcțiune2 ani pe piață

BDL DRIVER S.R.L.

CUI 50366130J12/3194/2024

TULCEA, bl. K6, sc. 3, et. 3, ap. 34, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri — lei, profit net 3.896 lei.

Despre BDL DRIVER S.R.L.

BDL DRIVER S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iulie 2024 cu numărul J12/3194/2024 și codul unic de înregistrare (CUI) 50366130, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Transporturi cu taxiuri” (cod CAEN 4932). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 3.896 lei.

Date de identificare

CUI
50366130
Nr. Registrul Comerțului
J12/3194/2024
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 iulie 2024
EUID
ROONRC.J12/3194/2024
Cod poștal
400594

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
— lei
Profit net
3.896 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.896 lei
Datorii
1.004 lei
Active totale
4.900 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 20% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Venituri totale4.900
Cheltuieli totale280
Profit / pierdere brută4.620
Profit / pierdere netă3.896
Active circulante4.900
casa și conturi la bănci4.900
Datorii1.004
Capitaluri proprii3.896

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4932 – Transporturi cu taxiuri

  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4932 Transporturi cu taxiuri

Întrebări frecvente despre BDL DRIVER S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BDL DRIVER S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BDL DRIVER S.R.L. este 50366130. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/3194/2024, iar codul EUID este ROONRC.J12/3194/2024.

Unde are sediul BDL DRIVER S.R.L.?

Sediul social al firmei BDL DRIVER S.R.L. este în TULCEA, bl. K6, sc. 3, et. 3, ap. 34, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400594, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are BDL DRIVER S.R.L.?

Activitatea principală a firmei BDL DRIVER S.R.L. este „Transporturi cu taxiuri”, cod CAEN 4932. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată BDL DRIVER S.R.L.?

BDL DRIVER S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iulie 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma BDL DRIVER S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0756 *** 638). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are BDL DRIVER S.R.L.?

În 2025, BDL DRIVER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 3.896 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează