Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA12 ani pe piață

ARHITECȚI UDREA SRL

CUI 32369937J2013003120129

ORAVIȚA, ap. 3, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 305 mii lei, pierdere netă 18 mii lei, 2 angajați.

Despre ARHITECȚI UDREA SRL

ARHITECȚI UDREA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 octombrie 2013 cu numărul J2013003120129 și codul unic de înregistrare (CUI) 32369937, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de arhitectură” (cod CAEN 7111). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 305 mii lei (+7% față de 2024), o pierdere netă de 18 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 29 mii lei la 305 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
32369937
Nr. Registrul Comerțului
J2013003120129
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 octombrie 2013
EUID
ROONRC.J2013003120129
Cod poștal
400174

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
305 mii lei

+7% față de 2024

Pierdere netă
18 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
626 lei
Datorii
152 mii lei
Active totale
153 mii lei
Marjă netă
-5,8%
Cifră / angajat
153 mii lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; datorii de 100% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2016: cifra de afaceri 58.984 lei; profit net 22.591 lei20162017: cifra de afaceri 35.127 lei; pierdere netă 8.935 lei20172018: cifra de afaceri 20.853 lei; pierdere netă 19.916 lei20182019: cifra de afaceri 36.068 lei; profit net 22.505 lei20192020: cifra de afaceri 60.934 lei; profit net 11.245 lei20202021: cifra de afaceri 29.036 lei; pierdere netă 7.318 lei20212022: cifra de afaceri 172.999 lei; profit net 38.341 lei20222023: cifra de afaceri 280.111 lei; profit net 5.660 lei20232024: cifra de afaceri 286.263 lei; profit net 35.735 lei20242025: cifra de afaceri 305.277 lei; pierdere netă 17.614 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă59 mii35 mii21 mii36 mii61 mii29 mii173 mii280 mii286 mii305 mii
Venituri totale59 mii35 mii22 mii36 mii62 mii29 mii174 mii280 mii286 mii305 mii
Cheltuieli totale35 mii43 mii41 mii13 mii49 mii36 mii133 mii272 mii248 mii305 mii
Profit / pierdere brută24 mii-7.881-19 mii24 mii13 mii-6.43441 mii8.04139 mii550
Profit / pierdere netă23 mii-8.935-20 mii23 mii11 mii-7.31838 mii5.66036 mii-18 mii
Număr mediu de angajați——————1222
Active imobilizate3.025———500——14 mii9.1204.145
Active circulante6.92311 mii4.31723 mii32 mii22 mii92 mii92 mii121 mii144 mii
din care stocuri3.9673.9673.9663.9663.9663.9663.9663.9663.9663.967
creanțe2.7084.20833318 mii12 mii12 mii79 mii26 mii33 mii30 mii
casa și conturi la bănci2483.2231843117 mii5.8469.35562 mii84 mii109 mii
Cheltuieli în avans1.068——————9569625.142
Datorii22 mii31 mii44 mii40 mii39 mii36 mii67 mii77 mii95 mii152 mii
Capitaluri proprii-11 mii-20 mii-40 mii-17 mii-6.127-13 mii25 mii31 mii36 mii626
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 142 din 507 în județul Cluj și locul 1.927 din 6.023 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7111 – Activități de arhitectură.

Firme similare din județul Cluj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7111 – Activități de arhitectură

  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 9524 Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice
  • 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Întrebări frecvente despre ARHITECȚI UDREA SRL

Care este CUI-ul firmei ARHITECȚI UDREA SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ARHITECȚI UDREA SRL este 32369937. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013003120129, iar codul EUID este ROONRC.J2013003120129.

Unde are sediul ARHITECȚI UDREA SRL?

Sediul social al firmei ARHITECȚI UDREA SRL este în ORAVIȚA, ap. 3, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400174, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ARHITECȚI UDREA SRL?

Activitatea principală a firmei ARHITECȚI UDREA SRL este „Activități de arhitectură”, cod CAEN 7111. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ARHITECȚI UDREA SRL?

ARHITECȚI UDREA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 octombrie 2013, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ARHITECȚI UDREA SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0732 *** 029). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ARHITECȚI UDREA SRL?

În 2025, ARHITECȚI UDREA SRL a raportat o cifră de afaceri de 305 mii lei și o pierdere netă de 18 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ARHITECȚI UDREA SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ARHITECȚI UDREA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.

Explorează