Sari la conținut
funcțiune4 ani pe piață

ANVELOPESCU S.R.L.

CUI 46572760J12/4685/2022

LITENI, Sat Liteni, Comuna Savadisla, Cluj

În 2022: cifra de afaceri 5.277 lei, profit net 2.847 lei, 1 angajați.

Despre ANVELOPESCU S.R.L.

ANVELOPESCU S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 august 2022 cu numărul J12/4685/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 46572760, cu sediul în Liteni (com. Savadisla), județul Cluj. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet” (cod CAEN 4791). Firma are 4 ani de la înființare. În 2022, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.277 lei, un profit net de 2.847 lei și 1 angajat (număr mediu).

Date de identificare

CUI
46572760
Nr. Registrul Comerțului
J12/4685/2022
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 august 2022
EUID
ROONRC.J12/4685/2022
Cod poștal
407509

Date financiare 2022

Cifra de afaceri
5.277 lei
Profit net
2.847 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
3.047 lei
Datorii
9.674 lei
Active totale
13 mii lei
Marjă netă
54%
Cifră / angajat
5.277 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2022, datorii de 76% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2022, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2022
Cifra de afaceri netă5.277
Venituri totale5.277
Cheltuieli totale2.378
Profit / pierdere brută2.899
Profit / pierdere netă2.847
Număr mediu de angajați1
Active imobilizate7.145
Active circulante5.359
din care stocuri4.481
creanțe357
casa și conturi la bănci521
Cheltuieli în avans217
Datorii9.674
Capitaluri proprii3.047
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Întrebări frecvente despre ANVELOPESCU S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ANVELOPESCU S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANVELOPESCU S.R.L. este 46572760. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/4685/2022, iar codul EUID este ROONRC.J12/4685/2022.

Unde are sediul ANVELOPESCU S.R.L.?

Sediul social al firmei ANVELOPESCU S.R.L. este în LITENI, Sat Liteni, Comuna Savadisla, Cluj, Liteni (com. Savadisla), județul Cluj, cod poștal 407509, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ANVELOPESCU S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ANVELOPESCU S.R.L. este „Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet”, cod CAEN 4791. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ANVELOPESCU S.R.L.?

ANVELOPESCU S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 august 2022, deci are 4 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ANVELOPESCU S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ANVELOPESCU S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Liteni (com. Savadisla) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are ANVELOPESCU S.R.L.?

În 2022, ANVELOPESCU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.277 lei și un profit net de 2.847 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează