ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L.
BUCUREȘTI, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 654 mii lei, profit net 9.149 lei, 10 angajați.
Despre ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L.
ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 noiembrie 2013 cu numărul J2013000612380 și codul unic de înregistrare (CUI) 32528668, cu sediul în Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide” (cod CAEN 4221). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 654 mii lei (-38% față de 2024), un profit net de 9.149 lei și 10 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 726 mii lei la 654 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 25 februarie 2014 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 32528668
- Nr. Registrul Comerțului
- J2013000612380
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 noiembrie 2013
- EUID
- ROONRC.J2013000612380
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 25.02.2014
din 01.04.2015
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 654 mii lei
- Profit net
- 9.149 lei
- Angajați (medie)
- 10
- Capitaluri proprii
- 695 mii lei
- Datorii
- 570 mii lei
- Active totale
- 1,3 mil lei
- Marjă netă
- 1,4%
- Cifră / angajat
- 65 mii lei
-38% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 38% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 498 mii | 238 mii | 306 mii | 996 mii | 628 mii | 726 mii | 1 mil | 1,2 mil | 1,1 mil | 654 mii |
| Venituri totale | 498 mii | 238 mii | 306 mii | 996 mii | 654 mii | 922 mii | 1,2 mil | 1,4 mil | 1,1 mil | 815 mii |
| Cheltuieli totale | 436 mii | 223 mii | 286 mii | 857 mii | 642 mii | 782 mii | 971 mii | 1,1 mil | 897 mii | 786 mii |
| Profit / pierdere brută | 62 mii | 14 mii | 20 mii | 140 mii | 13 mii | 140 mii | 260 mii | 264 mii | 155 mii | 29 mii |
| Profit / pierdere netă | 52 mii | 12 mii | 17 mii | 130 mii | 6.308 | 132 mii | 251 mii | 253 mii | 129 mii | 9.149 |
| Număr mediu de angajați | 12 | 2 | 5 | 12 | 13 | 11 | 12 | 11 | 10 | 10 |
| Active imobilizate | — | — | 23 mii | 129 mii | 127 mii | 525 mii | 740 mii | 953 mii | 889 mii | 881 mii |
| Active circulante | 382 mii | 343 mii | 251 mii | 485 mii | 1,2 mil | 590 mii | 506 mii | 517 mii | 363 mii | 384 mii |
| din care stocuri | — | — | 14 mii | 2.000 | — | 125 mii | 117 mii | 98 mii | — | 85 mii |
| creanțe | 380 mii | 295 mii | 225 mii | 438 mii | 1,2 mil | 386 mii | 372 mii | 369 mii | 297 mii | 284 mii |
| casa și conturi la bănci | 2.315 | 48 mii | 12 mii | 46 mii | 16 mii | 80 mii | 17 mii | 50 mii | 66 mii | 15 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | 90 mii | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 330 mii | 278 mii | 282 mii | 403 mii | 527 mii | 492 mii | 591 mii | 761 mii | 521 mii | 570 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 587 mii | 391 mii | 172 mii | 4.156 | — | — |
| Capitaluri proprii | 52 mii | 64 mii | 81 mii | 211 mii | 218 mii | 231 mii | 483 mii | 705 mii | 731 mii | 695 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Vâlcea
- CROC CONS S.R.L. · Olteni (com. Bujoreni)1,1 mil lei · 2 ang.
- A.C. CONSTRUCT UTIL S.R.L. · Râmnicu Vâlcea813 mii lei · 6 ang.
- EUROFLUID S.R.L. · Drăgășani472 mii lei · 1 ang.
- SILMIH DINAMIC S.R.L. · Țepești (com. Tetoiu)404 mii lei · 3 ang.
- D.M.A. SERVICES S.R.L. · Crețeni371 mii lei · 1 ang.
- MARALNA COM SRL · Budești143 mii lei · 2 ang.
- STROFOR FORAJE UNU S.R.L. · Stroești117 mii lei · 1 ang.
- DINAMIC EVA S.R.L. · Streminoasa (com. Crețeni)82 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Întrebări frecvente despre ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L. este 32528668, iar codul de TVA este RO32528668. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013000612380, iar codul EUID este ROONRC.J2013000612380.
Unde are sediul ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul social al firmei ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L. este în BUCUREȘTI, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, județul Vâlcea, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L. este „Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide”, cod CAEN 4221. În Registrul Comerțului are autorizate în total 22 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L.?
ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 noiembrie 2013, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 959). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L.?
În 2025, ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 654 mii lei și un profit net de 9.149 lei, cu 10 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 25 februarie 2014 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/32528668API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.
Explorează
- Firme din Râmnicu Vâlcea
- Firme cu CAEN 4221 din județul Vâlcea
- CAEN 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- Top firme din județul Vâlcea
- Top firme cu CAEN 4221
- Firme noi din județul Vâlcea
- Beneficiari de fonduri din județul Vâlcea
- Compară ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L. cu alte firme