AMYTECH SERV RO SRL
PRIMAVERII, Loc. Breaza De Jos, Oraș Breaza, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 169 mii lei, profit net 11 mii lei, 1 angajați.
Despre AMYTECH SERV RO SRL
AMYTECH SERV RO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iunie 2021 cu numărul J2021009864400 și codul unic de înregistrare (CUI) 36353950, cu sediul în Breaza De Jos (oraș Breaza), județul Prahova. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 5 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 169 mii lei (+1% față de 2024), un profit net de 11 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 89 mii lei la 169 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 36353950
- Nr. Registrul Comerțului
- J2021009864400
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 iunie 2021
- EUID
- ROONRC.J2021009864400
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 169 mii lei
- Profit net
- 11 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 15 mii lei
- Datorii
- 20 mii lei
- Active totale
- 36 mii lei
- Marjă netă
- 6,6%
- Cifră / angajat
- 169 mii lei
+1% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 57% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 46 mii | 59 mii | 93 mii | 75 mii | 89 mii | 163 mii | 120 mii | 167 mii | 169 mii |
| Venituri totale | 0 | 46 mii | 59 mii | 93 mii | 76 mii | 89 mii | 165 mii | 120 mii | 167 mii | 171 mii |
| Cheltuieli totale | 3.009 | 46 mii | 77 mii | 79 mii | 36 mii | 71 mii | 96 mii | 110 mii | 157 mii | 159 mii |
| Profit / pierdere brută | -3.009 | -72 | -18 mii | 14 mii | 40 mii | 19 mii | 69 mii | 11 mii | 11 mii | 13 mii |
| Profit / pierdere netă | -3.009 | -754 | -20 mii | 11 mii | 38 mii | 16 mii | 65 mii | 9.609 | 9.038 | 11 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | — | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 1.649 | 2.125 | 793 | 0 | 4.312 | 2.062 | 3.524 | 14 mii | 19 mii | 15 mii |
| Active circulante | 1.542 | 4.019 | 4.454 | 31 mii | 38 mii | 40 mii | 100 mii | 20 mii | 28 mii | 20 mii |
| creanțe | — | 200 | 3.093 | 200 | 800 | 0 | 50 mii | 0 | 16 mii | 1.064 |
| casa și conturi la bănci | 1.542 | 3.819 | 1.361 | 31 mii | 37 mii | 40 mii | 50 mii | 20 mii | 12 mii | 19 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 1.874 | 111 | 0 | 680 | 577 | 758 | 843 | 0 | 1.011 |
| Datorii | 6.000 | 12 mii | 29 mii | 43 mii | 17 mii | 22 mii | 39 mii | 10 mii | 38 mii | 20 mii |
| Capitaluri proprii | -2.809 | -3.563 | -23 mii | -12 mii | 26 mii | 21 mii | 65 mii | 25 mii | 9.278 | 15 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 345 din 513 în județul Prahova și locul 10.037 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Firme similare din județul Prahova
- SALCO CONSULTING S.R.L. · Ploiești172 mii lei · 1 ang.
- ELMAPRO CONSULT SRL · Câmpina170 mii lei · 0 ang.
- TAMYH DEVIZE SOLUTIONS S.R.L. · Măneciu-Pământeni (com. Măneciu)170 mii lei · 1 ang.
- STRUCT GEOMETRICA DESIGN SRL · Breaza170 mii lei · 0 ang.
- ZAMOLXIS IMPEX SRL · Slănic170 mii lei · 2 ang.
- PUD CONSULTING SRL · Ploiești167 mii lei · 1 ang.
- WIMAS TOPCAD S.R.L. · Câmpina166 mii lei · 2 ang.
- DOTENG S.R.L. · Ploiești165 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 16.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor
- 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7414 Alte activități de design specializat
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
- 8110 Activități de servicii suport combinate
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre AMYTECH SERV RO SRL
Care este CUI-ul firmei AMYTECH SERV RO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AMYTECH SERV RO SRL este 36353950. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2021009864400, iar codul EUID este ROONRC.J2021009864400.
Unde are sediul AMYTECH SERV RO SRL?
Sediul social al firmei AMYTECH SERV RO SRL este în PRIMAVERII, Loc. Breaza De Jos, Oraș Breaza, Prahova, Breaza De Jos (oraș Breaza), județul Prahova, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are AMYTECH SERV RO SRL?
Activitatea principală a firmei AMYTECH SERV RO SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 26 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată AMYTECH SERV RO SRL?
AMYTECH SERV RO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iunie 2021, deci are 5 ani de activitate.
Cum pot contacta firma AMYTECH SERV RO SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0737 *** 811). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are AMYTECH SERV RO SRL?
În 2025, AMYTECH SERV RO SRL a raportat o cifră de afaceri de 169 mii lei și un profit net de 11 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este AMYTECH SERV RO SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, AMYTECH SERV RO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.