ALNPJU SRL
GEORGE VALENTIN BIBESCU, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 172 mii lei, profit net 111 mii lei.
Despre ALNPJU SRL
ALNPJU SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 februarie 2017 cu numărul J12/433/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37037017, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de asistență stomatologică” (cod CAEN 8623). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 172 mii lei (+55% față de 2024), un profit net de 111 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 48 mii lei la 172 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 37037017
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/433/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 februarie 2017
- EUID
- ROONRC.J12/433/2017
- Cod poștal
- 400365
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 172 mii lei
- Profit net
- 111 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 112 mii lei
- Datorii
- 15 mii lei
- Active totale
- 127 mii lei
- Marjă netă
- 64,4%
+55% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 12% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 396 | 2.350 | 18 mii | 9.550 | 48 mii | 27 mii | 73 mii | 111 mii | 172 mii |
| Venituri totale | 396 | 2.350 | 18 mii | 9.550 | 48 mii | 27 mii | 80 mii | 113 mii | 172 mii |
| Cheltuieli totale | — | 19 mii | 17 mii | 14 mii | 17 mii | 23 mii | 47 mii | 23 mii | 40 mii |
| Profit / pierdere brută | 396 | -17 mii | 1.848 | -4.400 | 31 mii | 4.057 | 33 mii | 89 mii | 132 mii |
| Profit / pierdere netă | 384 | -17 mii | 1.294 | -4.687 | 29 mii | 3.250 | 26 mii | 75 mii | 111 mii |
| Active imobilizate | — | 48 mii | 42 mii | 36 mii | 30 mii | 23 mii | 36 mii | 52 mii | 37 mii |
| Active circulante | 584 | 15 mii | 10 mii | 6.623 | 7.229 | 9.200 | 30 mii | 29 mii | 89 mii |
| din care stocuri | — | 6.731 | 3.246 | 500 | 500 | 500 | 1.870 | — | — |
| creanțe | — | 6.019 | 6.019 | 6.019 | 6.703 | 6.703 | 2.000 | 7.055 | 80 mii |
| casa și conturi la bănci | 584 | 1.807 | 1.035 | 104 | 26 | 1.997 | 26 mii | 21 mii | 9.404 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 89 | 34 |
| Datorii | 0 | 79 mii | 67 mii | 62 mii | 27 mii | 19 mii | 27 mii | 4.882 | 15 mii |
| Capitaluri proprii | 584 | -16 mii | -15 mii | -19 mii | 9.943 | 13 mii | 39 mii | 76 mii | 112 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 422 din 639 în județul Cluj și locul 6.410 din 10.349 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8623 – Activități de asistență stomatologică.
Firme similare din județul Cluj
- HALMAGEAN DIGITAL DENT S.R.L. · Florești175 mii lei · 0 ang.
- TRUE SMILE IB DENTAL S.R.L. · Florești174 mii lei · 2 ang.
- OANAPROFIDENT S.R.L. · Dej174 mii lei · 1 ang.
- URSA TEODORA - STOMATOLOGIE ȘI ORTODONȚIE S.R.L. · Cluj-Napoca174 mii lei · 1 ang.
- INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. · Cluj-Napoca173 mii lei · 1 ang.
- CLEENDENT SRL · Cluj-Napoca172 mii lei · 1 ang.
- IDEAL SMILE DENT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ · Dezmir (com. Apahida)169 mii lei · 1 ang.
- DINTI DE CLESTAR S.R.L. · Dej169 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8623 – Activități de asistență stomatologică
- 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
- 8623 Activități de asistență stomatologică
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană
Întrebări frecvente despre ALNPJU SRL
Care este CUI-ul firmei ALNPJU SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ALNPJU SRL este 37037017. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/433/2017, iar codul EUID este ROONRC.J12/433/2017.
Unde are sediul ALNPJU SRL?
Sediul social al firmei ALNPJU SRL este în GEORGE VALENTIN BIBESCU, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400365, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ALNPJU SRL?
Activitatea principală a firmei ALNPJU SRL este „Activități de asistență stomatologică”, cod CAEN 8623. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ALNPJU SRL?
ALNPJU SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 februarie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ALNPJU SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (7413 *** 726). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ALNPJU SRL?
În 2025, ALNPJU SRL a raportat o cifră de afaceri de 172 mii lei și un profit net de 111 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ALNPJU SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ALNPJU SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.