AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L.
SOLD. NICULAE SEBE, bl. S22, sc. 1, et. 1, ap. 7, București Sectorul 3, București
În 2025: cifra de afaceri 566 mii lei, profit net 461 mii lei, 1 angajați.
Despre AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L.
AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 decembrie 2018 cu numărul J2018017732409 și codul unic de înregistrare (CUI) 40291260, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 566 mii lei (+3% față de 2024), un profit net de 461 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 337 mii lei la 566 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2022.
Date de identificare
- CUI
- 40291260
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018017732409
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 12 decembrie 2018
- EUID
- ROONRC.J2018017732409
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 10.10.2026
din 01.01.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 566 mii lei
- Profit net
- 461 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 466 mii lei
- Datorii
- 7.257 lei
- Active totale
- 473 mii lei
- Marjă netă
- 81,4%
- Cifră / angajat
- 566 mii lei
+3% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 2% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 233 mii | 284 mii | 337 mii | 416 mii | 588 mii | 549 mii | 566 mii |
| Venituri totale | 234 mii | 284 mii | 342 mii | 419 mii | 594 mii | 555 mii | 570 mii |
| Cheltuieli totale | 48 mii | 58 mii | 61 mii | 55 mii | 77 mii | 106 mii | 95 mii |
| Profit / pierdere brută | 186 mii | 227 mii | 281 mii | 364 mii | 516 mii | 448 mii | 475 mii |
| Profit / pierdere netă | 184 mii | 224 mii | 278 mii | 361 mii | 512 mii | 432 mii | 461 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | 8.420 | 5.680 | 2.940 | 881 |
| Active circulante | 190 mii | 231 mii | 286 mii | 358 mii | 512 mii | 442 mii | 471 mii |
| din care stocuri | 591 | — | 499 | — | 66 | 1.971 | — |
| creanțe | 154 mii | 220 mii | 236 mii | 256 mii | 392 mii | 359 mii | 335 mii |
| casa și conturi la bănci | 35 mii | 12 mii | 49 mii | 82 mii | 5.959 | 61 mii | 136 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 19 | — | — | 792 | 808 | 810 |
| Datorii | 3.774 | 5.224 | 5.445 | 3.248 | 5.366 | 11 mii | 7.257 |
| Capitaluri proprii | 186 mii | 226 mii | 280 mii | 363 mii | 514 mii | 434 mii | 466 mii |
| din care capital subscris vărsat | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 5.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.349 din 4.333 în județul București și locul 3.715 din 14.287 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul București
- HOJIMA SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L. · București Sector 4570 mii lei · 2 ang.
- RDC DEVEL SRL · București Sector 1567 mii lei · 1 ang.
- BETTERA SOFTWARE CONSULTING SRL · București Sector 3566 mii lei · 1 ang.
- LAZĂR DIGITAL AGENCY S.R.L. · București Sector 3566 mii lei · 1 ang.
- PALIANYTSIA SOFTWARE S.R.L. · București Sector 1564 mii lei · 1 ang.
- AITEH S.R.L. · București Sector 1563 mii lei · 1 ang.
- POINTERLESS S.R.L. · București Sector 3562 mii lei · 1 ang.
- ETTC SOLUTIONS S.R.L. · București Sector 2562 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L.
Care este CUI-ul firmei AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L. este 40291260, iar codul de TVA este RO40291260. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2018017732409, iar codul EUID este ROONRC.J2018017732409.
Unde are sediul AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L.?
Sediul social al firmei AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L. este în SOLD. NICULAE SEBE, bl. S22, sc. 1, et. 1, ap. 7, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L.?
Activitatea principală a firmei AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210.
Când a fost înființată AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L.?
AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 decembrie 2018, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 3 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L.?
În 2025, AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 566 mii lei și un profit net de 461 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. AGILE DEVOPS CONSULTING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.