Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

AEMETRICS S.R.L.

CUI 51555375J2025023182009

TĂȘNAD, bl. P6, sc. 1, et. parter, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 6.900 lei, profit net 2.549 lei.

Despre AEMETRICS S.R.L.

AEMETRICS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 aprilie 2025 cu numărul J2025023182009 și codul unic de înregistrare (CUI) 51555375, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste” (cod CAEN 7220). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.900 lei, un profit net de 2.549 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51555375
Nr. Registrul Comerțului
J2025023182009
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 aprilie 2025
EUID
ROONRC.J2025023182009
Cod poștal
400519

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.900 lei
Profit net
2.549 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.749 lei
Datorii
3.164 lei
Active totale
5.913 lei
Marjă netă
36,9%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 54% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.900
Venituri totale6.900
Cheltuieli totale3.885
Profit / pierdere brută3.015
Profit / pierdere netă2.549
Active imobilizate395
Active circulante5.449
casa și conturi la bănci5.449
Cheltuieli în avans69
Datorii3.164
Capitaluri proprii2.749
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 20 din 22 în județul Cluj și locul 177 din 189 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7220 – Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7220 – Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste

  • 5819 Alte activități de editare
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 6010 Activități radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
  • 7220 Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre AEMETRICS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei AEMETRICS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AEMETRICS S.R.L. este 51555375. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025023182009, iar codul EUID este ROONRC.J2025023182009.

Unde are sediul AEMETRICS S.R.L.?

Sediul social al firmei AEMETRICS S.R.L. este în TĂȘNAD, bl. P6, sc. 1, et. parter, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400519, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are AEMETRICS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei AEMETRICS S.R.L. este „Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste”, cod CAEN 7220. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată AEMETRICS S.R.L.?

AEMETRICS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma AEMETRICS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 464). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are AEMETRICS S.R.L.?

În 2025, AEMETRICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.900 lei și un profit net de 2.549 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este AEMETRICS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, AEMETRICS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează