ADIALI FARM SRL
Sat Aștileu, Comuna Aștileu, Bihor
În 2025: cifra de afaceri 457 mii lei, profit net 42 mii lei, 1 angajați.
Despre ADIALI FARM SRL
ADIALI FARM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 noiembrie 2004 cu numărul J05/2023/2004 și codul unic de înregistrare (CUI) 16907627, cu sediul în Aștileu, județul Bihor. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate” (cod CAEN 4773). Firma are 22 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 457 mii lei (-65% față de 2024), un profit net de 42 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 459 mii lei la 457 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 11 noiembrie 2004 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 16907627
- Nr. Registrul Comerțului
- J05/2023/2004
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 noiembrie 2004
- EUID
- ROONRC.J05/2023/2004
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 14.10.2026
din 11.11.2004
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 457 mii lei
- Profit net
- 42 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 904 mii lei
- Datorii
- 461 mii lei
- Active totale
- 1,4 mil lei
- Marjă netă
- 9,2%
- Cifră / angajat
- 457 mii lei
-65% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 65% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 344 mii | 402 mii | 464 mii | 786 mii | 570 mii | 459 mii | 347 mii | 749 mii | 1,3 mil | 457 mii |
| Venituri totale | 345 mii | 402 mii | 464 mii | 1,1 mil | 583 mii | 550 mii | 608 mii | 752 mii | 1,3 mil | 606 mii |
| Cheltuieli totale | 515 mii | 465 mii | 354 mii | 658 mii | 607 mii | 581 mii | 637 mii | 389 mii | 553 mii | 557 mii |
| Profit / pierdere brută | -169 mii | -63 mii | 110 mii | 424 mii | -24 mii | -31 mii | -28 mii | 364 mii | 749 mii | 49 mii |
| Profit / pierdere netă | -169 mii | -67 mii | 105 mii | 413 mii | -30 mii | -36 mii | -34 mii | 356 mii | 714 mii | 42 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 137 mii | 29 mii | 29 mii | 269 mii | 202 mii | 181 mii | 110 mii | 126 mii | 403 mii | 333 mii |
| Active circulante | 383 mii | 596 mii | 872 mii | 1,4 mil | 1,5 mil | 1,4 mil | 1,6 mil | 2 mil | 2,3 mil | 1 mil |
| din care stocuri | 170 mii | 209 mii | 255 mii | 295 mii | 223 mii | 295 mii | 321 mii | 454 mii | 375 mii | 668 mii |
| creanțe | 158 mii | 334 mii | 562 mii | 1 mil | 1,2 mil | 941 mii | 1,1 mil | 1,2 mil | 1,8 mil | 246 mii |
| casa și conturi la bănci | 55 mii | 53 mii | 55 mii | 117 mii | 130 mii | 197 mii | 85 mii | 393 mii | 124 mii | 119 mii |
| Datorii | 746 mii | 918 mii | 1,1 mil | 1,5 mil | 1,5 mil | 1,5 mil | 1,5 mil | 1,6 mil | 1,5 mil | 461 mii |
| Capitaluri proprii | -226 mii | -293 mii | -187 mii | 225 mii | 196 mii | 159 mii | 125 mii | 482 mii | 1,2 mil | 904 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Bihor
- TARAXACUM FARM SRL · Pomezeu493 mii lei · 2 ang.
- FARMZOOVET SRL · Oradea488 mii lei · 2 ang.
- RETETAFARM S.R.L. · Oradea483 mii lei · 2 ang.
- PREMIERE VET PHARM S.R.L. · Oradea471 mii lei · 1 ang.
- FARMASIM SRL · Balc449 mii lei · 1 ang.
- DECOFARM MATERNA SRL · Oradea425 mii lei · 2 ang.
- CEFAFARM ST SEBASTIAN SRL · Cefa421 mii lei · 1 ang.
- SIMANA FARM SRL · Oradea419 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
2 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 1385/177/202502.06.2025
validare poprire
Judecătoria Alesd · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit
- 3663/177/202122.12.2021
revendicare imobiliară
Judecătoria Alesd · Fond · Civil · calitate: Pârât
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4773 – Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Întrebări frecvente despre ADIALI FARM SRL
Care este CUI-ul firmei ADIALI FARM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ADIALI FARM SRL este 16907627, iar codul de TVA este RO16907627. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J05/2023/2004, iar codul EUID este ROONRC.J05/2023/2004.
Unde are sediul ADIALI FARM SRL?
Sediul social al firmei ADIALI FARM SRL este în Sat Aștileu, Comuna Aștileu, Bihor, județul Bihor, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ADIALI FARM SRL?
Activitatea principală a firmei ADIALI FARM SRL este „Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate”, cod CAEN 4773. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ADIALI FARM SRL?
ADIALI FARM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 noiembrie 2004, deci are 22 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ADIALI FARM SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 691). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ADIALI FARM SRL?
În 2025, ADIALI FARM SRL a raportat o cifră de afaceri de 457 mii lei și un profit net de 42 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ADIALI FARM SRL plătitoare de TVA?
Da. ADIALI FARM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 11 noiembrie 2004 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 14 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/16907627API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.