Sari la conținut
sediu expirat; funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)3 ani pe piață

3T CLASS RESOURCES S.R.L.

CUI 47462553J12/178/2023

PAVEL ROȘCA, et. 1, ap. 28, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2023: cifra de afaceri 5.840 lei, profit net 3.621 lei.

Despre 3T CLASS RESOURCES S.R.L.

3T CLASS RESOURCES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 ianuarie 2023 cu numărul J12/178/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 47462553, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559). Firma are 3 ani de la înființare. În 2023, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.840 lei, un profit net de 3.621 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
47462553
Nr. Registrul Comerțului
J12/178/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 ianuarie 2023
EUID
ROONRC.J12/178/2023
Cod poștal
400118

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 16.05.2024

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
22.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2023

Cifra de afaceri
5.840 lei
Profit net
3.621 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.821 lei
Datorii
1.530 lei
Active totale
5.351 lei
Marjă netă
62%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2023, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2023
Cifra de afaceri netă5.840
Venituri totale5.840
Cheltuieli totale1.554
Profit / pierdere brută4.286
Profit / pierdere netă3.621
Active circulante5.351
creanțe4.688
casa și conturi la bănci663
Datorii1.530
Capitaluri proprii3.821
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.

  • 7220 Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ

Întrebări frecvente despre 3T CLASS RESOURCES S.R.L.

Care este CUI-ul firmei 3T CLASS RESOURCES S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei 3T CLASS RESOURCES S.R.L. este 47462553. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/178/2023, iar codul EUID este ROONRC.J12/178/2023.

Unde are sediul 3T CLASS RESOURCES S.R.L.?

Sediul social al firmei 3T CLASS RESOURCES S.R.L. este în PAVEL ROȘCA, et. 1, ap. 28, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400118, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are 3T CLASS RESOURCES S.R.L.?

Activitatea principală a firmei 3T CLASS RESOURCES S.R.L. este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată 3T CLASS RESOURCES S.R.L.?

3T CLASS RESOURCES S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 ianuarie 2023, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma 3T CLASS RESOURCES S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 914). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are 3T CLASS RESOURCES S.R.L.?

În 2023, 3T CLASS RESOURCES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.840 lei și un profit net de 3.621 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este 3T CLASS RESOURCES S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, 3T CLASS RESOURCES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 22 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/47462553

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează