2 H ENGINEERING SRL
Str. POPA NAN, sc. A, et. 1, ap. 7, București Sectorul 2, București
În 2025: cifra de afaceri 5,3 mil lei, profit net 382 lei, 2 angajați.
Despre 2 H ENGINEERING SRL
2 H ENGINEERING SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 1993 cu numărul J40/2049/1993 și codul unic de înregistrare (CUI) 3329890, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor turistice” (cod CAEN 7911). Firma are 33 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5,3 mil lei (-4% față de 2024), un profit net de 382 lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2023 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 2,7 mil lei la 5,3 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 8 iunie 2023.
Date de identificare
- CUI
- 3329890
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/2049/1993
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 ianuarie 1993
- EUID
- ROONRC.J40/2049/1993
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 08.06.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 5,3 mil lei
- Profit net
- 382 lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 71 mii lei
- Datorii
- 1,1 mil lei
- Active totale
- 1,2 mil lei
- Marjă netă
- 0%
- Cifră / angajat
- 2,6 mil lei
-4% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 94% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | 2,7 mil | 5,5 mil | 5,3 mil |
| Venituri totale | 4.835 | 0 | 400 | -3 | 0 | 0 | 0 | 2,7 mil | 5,5 mil | 5,3 mil |
| Cheltuieli totale | 37 mii | 32 mii | 36 mii | 33 mii | 18 mii | 8.824 | 457 | 2,6 mil | 5,5 mil | 5,3 mil |
| Profit / pierdere brută | -33 mii | -32 mii | -35 mii | -33 mii | -18 mii | -8.824 | -457 | 154 mii | 9.222 | 4.748 |
| Profit / pierdere netă | -33 mii | -32 mii | -35 mii | -33 mii | -18 mii | -8.824 | -457 | 126 mii | 4.360 | 382 |
| Număr mediu de angajați | 1 | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 6.093 | 4.741 | 6.275 | 4.252 | 2.320 | 457 | — | — | 395 mii | 331 mii |
| Active circulante | 14 mii | 3.795 | 7.091 | 10 mii | 13 mii | 14 mii | 14 mii | 381 mii | 439 mii | 778 mii |
| creanțe | 1.874 | 3.795 | 7.091 | 9.952 | 13 mii | 14 mii | 14 mii | 287 mii | 391 mii | 691 mii |
| casa și conturi la bănci | 12 mii | — | — | 76 | 37 | 37 | 37 | 94 mii | 48 mii | 87 mii |
| Cheltuieli în avans | 48 mii | 32 mii | 14 mii | 210 | — | — | — | — | 68 mii | 69 mii |
| Datorii | 522 | 5.188 | 28 mii | 48 mii | 67 mii | 74 mii | 74 mii | 315 mii | 832 mii | 1,1 mil |
| Capitaluri proprii | 67 mii | 35 mii | -367 | -33 mii | -51 mii | -60 mii | -61 mii | 66 mii | 70 mii | 71 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 36 din 364 în județul București și locul 65 din 1.365 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7911 – Activități ale agențiilor turistice.
Firme similare din județul București
- LIFESTYLE TRAVEL & GOURMET CLUB SRL · București Sector 16,5 mil lei · 3 ang.
- MIRUNETTE EDUCATION SRL · București Sector 35,1 mil lei · 7 ang.
- DK TRAVEL & FLY AGENCY SRL · București Sector 34,6 mil lei · 3 ang.
- A-LISTERS TRAVEL S.R.L. · București Sector 54,4 mil lei · 2 ang.
- RECREATIV BUSINESS S.R.L. · București Sector 54,4 mil lei · 1 ang.
- FABRIO TURISM SRL · București Sector 14,3 mil lei · 2 ang.
- LUXURY EXCLUSIVE CLUB SRL · București Sector 24,2 mil lei · 8 ang.
- ACH CUSTOM EVENTS S.R.L. · București Sector 14,2 mil lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7911 – Activități ale agențiilor turistice
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7911 Activități ale agențiilor turistice
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre 2 H ENGINEERING SRL
Care este CUI-ul firmei 2 H ENGINEERING SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei 2 H ENGINEERING SRL este 3329890, iar codul de TVA este RO3329890. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/2049/1993, iar codul EUID este ROONRC.J40/2049/1993.
Unde are sediul 2 H ENGINEERING SRL?
Sediul social al firmei 2 H ENGINEERING SRL este în Str. POPA NAN, sc. A, et. 1, ap. 7, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are 2 H ENGINEERING SRL?
Activitatea principală a firmei 2 H ENGINEERING SRL este „Activități ale agențiilor turistice”, cod CAEN 7911. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată 2 H ENGINEERING SRL?
2 H ENGINEERING SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 1993, deci are 33 ani de activitate.
Cum pot contacta firma 2 H ENGINEERING SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0212 *** 713). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are 2 H ENGINEERING SRL?
În 2025, 2 H ENGINEERING SRL a raportat o cifră de afaceri de 5,3 mil lei și un profit net de 382 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este 2 H ENGINEERING SRL plătitoare de TVA?
Da. 2 H ENGINEERING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 8 iunie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.