ZSA ONESTRUCT S.R.L.
ÎNFRĂȚIRII, Oraș Gătaia, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 527 mii lei, profit net 13 mii lei, 5 angajați.
Despre ZSA ONESTRUCT S.R.L.
ZSA ONESTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iulie 2022 cu numărul J2022003233359 și codul unic de înregistrare (CUI) 46472567, cu sediul în Gătaia, județul Timiș. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 527 mii lei (+6% față de 2024), un profit net de 13 mii lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 21 mii lei la 527 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2024 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 46472567
- Nr. Registrul Comerțului
- J2022003233359
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 iulie 2022
- EUID
- ROONRC.J2022003233359
- Cod poștal
- 307185
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 28.10.2026
din 01.09.2024
din 01.09.2024
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Deta
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 527 mii lei
- Profit net
- 13 mii lei
- Angajați (medie)
- 5
- Capitaluri proprii
- 98 mii lei
- Datorii
- 222 mii lei
- Active totale
- 320 mii lei
- Marjă netă
- 2,4%
- Cifră / angajat
- 105 mii lei
+6% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 69% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 21 mii | 192 mii | 499 mii | 527 mii |
| Venituri totale | 21 mii | 192 mii | 499 mii | 677 mii |
| Cheltuieli totale | 21 mii | 156 mii | 371 mii | 655 mii |
| Profit / pierdere brută | 330 | 36 mii | 128 mii | 22 mii |
| Profit / pierdere netă | 123 | 34 mii | 119 mii | 13 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 3 | 3 | 5 |
| Active imobilizate | — | — | 15 mii | 36 mii |
| Active circulante | 2.248 | 69 mii | 219 mii | 285 mii |
| din care stocuri | 200 | — | — | 174 mii |
| creanțe | — | — | 164 mii | 7.277 |
| casa și conturi la bănci | 2.048 | 69 mii | 55 mii | 104 mii |
| Datorii | 1.925 | 35 mii | 80 mii | 222 mii |
| Capitaluri proprii | 323 | 34 mii | 153 mii | 98 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Timiș
- BLM CONSTRUCTII MIHAI S.R.L. · Periam543 mii lei · 5 ang.
- MITRU CIOREI CONSTRUCT S.R.L. · Știuca541 mii lei · 2 ang.
- ENERGY BANAT CONSTRUCT S.R.L. · Bencecu De Jos (com. Pișchia)541 mii lei · 1 ang.
- AXZ PREST ADVISOR S.R.L. · Timișoara535 mii lei · 0 ang.
- PIA LAND INVEST S.R.L. · Deta533 mii lei · 0 ang.
- PAVILION CONSTRUCT SRL · Moșnița Veche (com. Moșnița Nouă)533 mii lei · 4 ang.
- NICK & MAR CONSTRUCT 2024 S.R.L. · Periam515 mii lei · 1 ang.
- PROWIERA S.R.L. · Cenad509 mii lei · 3 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
Întrebări frecvente despre ZSA ONESTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ZSA ONESTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ZSA ONESTRUCT S.R.L. este 46472567, iar codul de TVA este RO46472567. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2022003233359, iar codul EUID este ROONRC.J2022003233359.
Unde are sediul ZSA ONESTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei ZSA ONESTRUCT S.R.L. este în ÎNFRĂȚIRII, Oraș Gătaia, Timiș, județul Timiș, cod poștal 307185, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ZSA ONESTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ZSA ONESTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 20 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ZSA ONESTRUCT S.R.L.?
ZSA ONESTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iulie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ZSA ONESTRUCT S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0786 *** 566). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ZSA ONESTRUCT S.R.L.?
În 2025, ZSA ONESTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 527 mii lei și un profit net de 13 mii lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ZSA ONESTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. ZSA ONESTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2024 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 28 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/46472567API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.