ZOOM-PATH S.R.L.
PROF. IOAN PETRU CULIANU, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 1,2 mil lei, profit net 834 mii lei, 1 angajați.
Despre ZOOM-PATH S.R.L.
ZOOM-PATH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 octombrie 2021 cu numărul J2021003398226 și codul unic de înregistrare (CUI) 45021127, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale” (cod CAEN 8691). Firma are 5 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,2 mil lei (+31% față de 2024), un profit net de 834 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 13 mii lei la 1,2 mil lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 45021127
- Nr. Registrul Comerțului
- J2021003398226
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 octombrie 2021
- EUID
- ROONRC.J2021003398226
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,2 mil lei
- Profit net
- 834 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 835 mii lei
- Datorii
- 527 mii lei
- Active totale
- 1,4 mil lei
- Marjă netă
- 72,5%
- Cifră / angajat
- 1,2 mil lei
+31% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 39% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13 mii | 549 mii | 715 mii | 882 mii | 1,2 mil |
| Venituri totale | 13 mii | 549 mii | 716 mii | 890 mii | 1,2 mil |
| Cheltuieli totale | 37 mii | 194 mii | 190 mii | 243 mii | 285 mii |
| Profit / pierdere brută | -24 mii | 355 mii | 526 mii | 647 mii | 867 mii |
| Profit / pierdere netă | -25 mii | 351 mii | 519 mii | 621 mii | 834 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 28 mii | 31 mii | 33 mii | 211 mii | 218 mii |
| Active circulante | 54 mii | 347 mii | 481 mii | 776 mii | 1 mil |
| din care stocuri | 1.525 | — | — | — | — |
| creanțe | 9.351 | 80 mii | 98 mii | 542 mii | 762 mii |
| casa și conturi la bănci | 43 mii | 266 mii | 383 mii | 234 mii | 259 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 33 mii | 46 mii | 106 mii | 124 mii |
| Datorii | 107 mii | 84 mii | 40 mii | 471 mii | 527 mii |
| Capitaluri proprii | -25 mii | 326 mii | 520 mii | 621 mii | 835 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 8 din 9 în județul Iași și locul 167 din 341 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8691 – Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale.
Firme similare din județul Iași
- D.D.I. RADIOLOGIE DENTARĂ S.R.L. · Iași7 mil lei · 12 ang.
- TRITEST SRL · Iași4,9 mil lei · 26 ang.
- DDI IMAGISTICA S.R.L. · Iași4,2 mil lei · 6 ang.
- D.D.I.-X-RAY DIAGNOSTIC SRL · Iași2,4 mil lei · 7 ang.
- DDI IMAGISTICA DIGITALA S.R.L. · Iași2,2 mil lei · 5 ang.
- LUMISAN SRL · Iași1,4 mil lei · 8 ang.
- DENTAL DIAGNOSTIC S.R.L. · Valea Lupului678 mii lei · 6 ang.
- CLLAR DENTAL RX S.R.L. · Rediu0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 04.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8691 – Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană
Întrebări frecvente despre ZOOM-PATH S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ZOOM-PATH S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ZOOM-PATH S.R.L. este 45021127. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2021003398226, iar codul EUID este ROONRC.J2021003398226.
Unde are sediul ZOOM-PATH S.R.L.?
Sediul social al firmei ZOOM-PATH S.R.L. este în PROF. IOAN PETRU CULIANU, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ZOOM-PATH S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ZOOM-PATH S.R.L. este „Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale”, cod CAEN 8691.
Când a fost înființată ZOOM-PATH S.R.L.?
ZOOM-PATH S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 octombrie 2021, deci are 5 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ZOOM-PATH S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 928). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ZOOM-PATH S.R.L.?
În 2025, ZOOM-PATH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,2 mil lei și un profit net de 834 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ZOOM-PATH S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ZOOM-PATH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.