Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

ZENITHFLOW S.R.L.

CUI 52156046J2025051860003

GHENCEA, bl. C76, sc. B, et. 2, ap. 47, București Sectorul 6, București

În 2025: cifra de afaceri 9.069 lei, profit net 2.359 lei.

Despre ZENITHFLOW S.R.L.

ZENITHFLOW S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 iulie 2025 cu numărul J2025051860003 și codul unic de înregistrare (CUI) 52156046, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.069 lei, un profit net de 2.359 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 16 iulie 2025.

Date de identificare

CUI
52156046
Nr. Registrul Comerțului
J2025051860003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 iulie 2025
EUID
ROONRC.J2025051860003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 16.07.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.069 lei
Profit net
2.359 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.559 lei
Datorii
3.882 lei
Active totale
6.441 lei
Marjă netă
26%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 60% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.069
Venituri totale9.069
Cheltuieli totale6.271
Profit / pierdere brută2.798
Profit / pierdere netă2.359
Active circulante6.441
creanțe2.570
casa și conturi la bănci3.871
Datorii3.882
Capitaluri proprii2.559
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.703 din 1.858 în județul București și locul 11.819 din 12.918 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.

Firme similare din județul București

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
  • 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 8292 Activități de ambalare

Întrebări frecvente despre ZENITHFLOW S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ZENITHFLOW S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ZENITHFLOW S.R.L. este 52156046, iar codul de TVA este RO52156046. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025051860003, iar codul EUID este ROONRC.J2025051860003.

Unde are sediul ZENITHFLOW S.R.L.?

Sediul social al firmei ZENITHFLOW S.R.L. este în GHENCEA, bl. C76, sc. B, et. 2, ap. 47, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ZENITHFLOW S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ZENITHFLOW S.R.L. este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ZENITHFLOW S.R.L.?

ZENITHFLOW S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 iulie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma ZENITHFLOW S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0774 *** 593). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ZENITHFLOW S.R.L.?

În 2025, ZENITHFLOW S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.069 lei și un profit net de 2.359 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ZENITHFLOW S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. ZENITHFLOW S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 16 iulie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează