Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)7 ani pe piață

ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L.

CUI 40593470J19/129/2019

RAREȘ, Sat Rareș, Comuna Mărtiniș, Harghita

În 2019: cifra de afaceri 7.359 lei, profit net 3.671 lei, 1 angajați.

Despre ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L.

ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 februarie 2019 cu numărul J19/129/2019 și codul unic de înregistrare (CUI) 40593470, cu sediul în Rareș (com. Mărtiniș), județul Harghita. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al altor produse intermediare” (cod CAEN 4676). Firma are 7 ani de la înființare. În 2019, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.359 lei, un profit net de 3.671 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
40593470
Nr. Registrul Comerțului
J19/129/2019
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 februarie 2019
EUID
ROONRC.J19/129/2019
Cod poștal
537187

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 24.04.2023

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc

Date financiare 2019

Cifra de afaceri
7.359 lei
Profit net
3.671 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
3.871 lei
Datorii
2.154 lei
Active totale
6.025 lei
Marjă netă
49,9%
Cifră / angajat
7.359 lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2019, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2019
Cifra de afaceri netă7.359
Venituri totale7.359
Cheltuieli totale3.467
Profit / pierdere brută3.892
Profit / pierdere netă3.671
Număr mediu de angajați1
Active circulante6.025
din care stocuri4.718
creanțe128
casa și conturi la bănci1.179
Datorii2.154
Capitaluri proprii3.871
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Harghita

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 27.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4676 – Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L. este 40593470. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J19/129/2019, iar codul EUID este ROONRC.J19/129/2019.

Unde are sediul ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social al firmei ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L. este în RAREȘ, Sat Rareș, Comuna Mărtiniș, Harghita, Rareș (com. Mărtiniș), județul Harghita, cod poștal 537187, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L. este „Comerț cu ridicata al altor produse intermediare”, cod CAEN 4676. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L.?

ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 februarie 2019, deci are 7 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0749 *** 215). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L.?

În 2019, ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.359 lei și un profit net de 3.671 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ZENIT PACKAGING SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/40593470

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează