ZAZULETE SRL
STEFAN STOICA, bl. 19, sc. C, et. 2, ap. 122, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 214 mii lei, profit net 54 mii lei, 2 angajați.
Despre ZAZULETE SRL
ZAZULETE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 2017 cu numărul J40/7951/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37661036, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Alte activități de servicii n.c.a.” (cod CAEN 9609). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 214 mii lei (+5% față de 2024), un profit net de 54 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 227 mii lei la 214 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 37661036
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/7951/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 mai 2017
- EUID
- ROONRC.J40/7951/2017
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 214 mii lei
- Profit net
- 54 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 338 mii lei
- Datorii
- 9.716 lei
- Active totale
- 348 mii lei
- Marjă netă
- 25,4%
- Cifră / angajat
- 107 mii lei
+5% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 3% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 56 mii | 184 mii | 199 mii | 224 mii | 227 mii | 199 mii | 209 mii | 204 mii | 214 mii |
| Venituri totale | 57 mii | 185 mii | 199 mii | 224 mii | 230 mii | 199 mii | 209 mii | 204 mii | 214 mii |
| Cheltuieli totale | 53 mii | 129 mii | 141 mii | 167 mii | 157 mii | 166 mii | 243 mii | 152 mii | 157 mii |
| Profit / pierdere brută | 3.582 | 56 mii | 58 mii | 57 mii | 74 mii | 33 mii | -34 mii | 52 mii | 56 mii |
| Profit / pierdere netă | 3.015 | 54 mii | 56 mii | 55 mii | 71 mii | 31 mii | -36 mii | 50 mii | 54 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 52 | 62 mii | 35 mii | 11 mii | 3.278 | 256 mii | 181 mii | 180 mii | 347 mii |
| Active circulante | 4.983 | 46 mii | 107 mii | 165 mii | 240 mii | 26 mii | 61 mii | 114 mii | 1.084 |
| din care stocuri | — | — | — | — | 332 | — | — | — | — |
| creanțe | — | — | 96 mii | 96 mii | 97 mii | — | — | — | — |
| casa și conturi la bănci | 4.983 | 46 mii | 11 mii | 69 mii | 142 mii | 26 mii | 61 mii | 114 mii | 1.084 |
| Cheltuieli în avans | — | 431 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.820 | 52 mii | 29 mii | 7.872 | 3.783 | 10 mii | 6.836 | 9.885 | 9.716 |
| Capitaluri proprii | 3.215 | 57 mii | 113 mii | 168 mii | 239 mii | 271 mii | 235 mii | 284 mii | 338 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 22 din 84 în județul București și locul 72 din 413 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9609 – Alte activități de servicii n.c.a..
Firme similare din județul București
- TATTOOS COSTI S.R.L. · București Sector 6233 mii lei · 5 ang.
- TATUAJEINK STUDIO SRL · București Sector 6228 mii lei · 2 ang.
- K9 - SPORT & TRAINING SRL · București Sector 1228 mii lei · 0 ang.
- POLY TATTOO SRL · București Sector 6212 mii lei · 1 ang.
- MATGALAHOT S.R.L. · București Sector 3207 mii lei · 1 ang.
- SANG BLEU S.R.L. · București Sector 5205 mii lei · 2 ang.
- ALINA&TINA STYLE STORE S.R.L. · București Sector 5198 mii lei · 2 ang.
- PISICA GRASĂ TATTOO BUCUREȘTI SRL · București Sector 2195 mii lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9609 – Alte activități de servicii n.c.a.
- 9003 Activități de creație artistică
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a.
Întrebări frecvente despre ZAZULETE SRL
Care este CUI-ul firmei ZAZULETE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ZAZULETE SRL este 37661036. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/7951/2017, iar codul EUID este ROONRC.J40/7951/2017.
Unde are sediul ZAZULETE SRL?
Sediul social al firmei ZAZULETE SRL este în STEFAN STOICA, bl. 19, sc. C, et. 2, ap. 122, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ZAZULETE SRL?
Activitatea principală a firmei ZAZULETE SRL este „Alte activități de servicii n.c.a.”, cod CAEN 9609. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ZAZULETE SRL?
ZAZULETE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ZAZULETE SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ZAZULETE SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 1 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ZAZULETE SRL?
În 2025, ZAZULETE SRL a raportat o cifră de afaceri de 214 mii lei și un profit net de 54 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ZAZULETE SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ZAZULETE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.