Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare17 ani pe piață

ZAMMARK SRL

CUI 24673039J2008001410303

Str. ILARIE CHENDI, Municipiul Satu Mare, Satu Mare

În 2025: cifra de afaceri 2,7 mil lei, profit net 432 mii lei, 2 angajați.

Despre ZAMMARK SRL

ZAMMARK SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2008 cu numărul J2008001410303 și codul unic de înregistrare (CUI) 24673039, cu sediul în Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire” (cod CAEN 4684). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,7 mil lei (+31% față de 2024), un profit net de 432 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1,5 mil lei la 2,7 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 31 octombrie 2008 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
24673039
Nr. Registrul Comerțului
J2008001410303
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 octombrie 2008
EUID
ROONRC.J2008001410303
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 31.10.2008

TVA la încasare
Da

din 01.01.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
14.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2,7 mil lei

+31% față de 2024

Profit net
432 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
860 mii lei
Datorii
2,3 mil lei
Active totale
3,2 mil lei
Marjă netă
16%
Cifră / angajat
1,4 mil lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 73% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
01 mil2 mil3 mil2016: cifra de afaceri 1.174.683 lei; profit net 50.154 lei20162017: cifra de afaceri 1.382.522 lei; profit net 49.191 lei20172018: cifra de afaceri 1.242.169 lei; profit net 63.388 lei20182019: cifra de afaceri 1.141.744 lei; profit net 115.446 lei20192020: cifra de afaceri 992.390 lei; profit net 80.983 lei20202021: cifra de afaceri 1.478.857 lei; profit net 159.247 lei20212022: cifra de afaceri 1.133.352 lei; profit net 185.700 lei20222023: cifra de afaceri 1.185.953 lei; profit net 166.533 lei20232024: cifra de afaceri 2.062.710 lei; profit net 273.604 lei20242025: cifra de afaceri 2.701.209 lei; profit net 432.405 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă1,2 mil1,4 mil1,2 mil1,1 mil992 mii1,5 mil1,1 mil1,2 mil2,1 mil2,7 mil
Venituri totale1,2 mil1,4 mil1,3 mil1,1 mil995 mii1,5 mil1,1 mil1,2 mil2,1 mil2,7 mil
Cheltuieli totale1,1 mil1,3 mil1,2 mil1 mil904 mii1,3 mil941 mii1 mil1,7 mil2,2 mil
Profit / pierdere brută59 mii62 mii76 mii127 mii90 mii174 mii197 mii178 mii331 mii518 mii
Profit / pierdere netă50 mii49 mii63 mii115 mii81 mii159 mii186 mii167 mii274 mii432 mii
Număr mediu de angajați4431221222
Active imobilizate43 mii28 mii19 mii14 mii1.8405.2067.00648 mii41 mii170 mii
Active circulante647 mii710 mii672 mii743 mii819 mii1 mil1,1 mil1,6 mil2,2 mil3 mil
din care stocuri235 mii296 mii233 mii301 mii403 mii503 mii558 mii872 mii573 mii889 mii
creanțe406 mii392 mii420 mii398 mii403 mii438 mii480 mii799 mii1,7 mil2,2 mil
casa și conturi la bănci5.53122 mii19 mii44 mii13 mii82 mii39 mii-37 mii-58 mii-71 mii
Datorii443 mii462 mii438 mii388 mii371 mii431 mii395 mii828 mii1,1 mil2,3 mil
Capitaluri proprii247 mii275 mii254 mii369 mii450 mii598 mii690 mii854 mii1,1 mil860 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 7 din 13 în județul Satu Mare și locul 333 din 737 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4684 – Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire.

Firme similare din județul Satu Mare

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4684 – Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
  • 2562 Fabricarea articolelor de feronerie
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 8122 Activități specializate de curățenie

Întrebări frecvente despre ZAMMARK SRL

Care este CUI-ul firmei ZAMMARK SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ZAMMARK SRL este 24673039, iar codul de TVA este RO24673039. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2008001410303, iar codul EUID este ROONRC.J2008001410303.

Unde are sediul ZAMMARK SRL?

Sediul social al firmei ZAMMARK SRL este în Str. ILARIE CHENDI, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, județul Satu Mare, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ZAMMARK SRL?

Activitatea principală a firmei ZAMMARK SRL este „Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire”, cod CAEN 4684. În Registrul Comerțului are autorizate în total 31 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ZAMMARK SRL?

ZAMMARK SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2008, deci are 17 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ZAMMARK SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0741 *** 906). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ZAMMARK SRL?

În 2025, ZAMMARK SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,7 mil lei și un profit net de 432 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ZAMMARK SRL plătitoare de TVA?

Da. ZAMMARK SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 31 octombrie 2008 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează