Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL
Sat Murani, Comuna Pișchia, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 1,9 mil lei, profit net 1 mil lei, 4 angajați.
Despre Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL
Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iunie 2017 cu numărul J35/2395/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37757590, cu sediul în Murani (com. Pișchia), județul Timiș. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,9 mil lei (+9% față de 2024), un profit net de 1 mil lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 2.000 lei la 1,9 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2018.
Date de identificare
- CUI
- 37757590
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/2395/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 iunie 2017
- EUID
- ROONRC.J35/2395/2017
- Cod poștal
- 307328
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.09.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,9 mil lei
- Profit net
- 1 mil lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- 1,7 mil lei
- Datorii
- 1,9 mil lei
- Active totale
- 3,6 mil lei
- Marjă netă
- 54,6%
- Cifră / angajat
- 470 mii lei
+9% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 52% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 820 mii | 8.277 | 2.000 | 726 mii | 2,4 mil | 1,7 mil | 1,9 mil |
| Venituri totale | 0 | 820 mii | 8.277 | 4.700 | 916 mii | 3,4 mil | 2,3 mil | 3,4 mil |
| Cheltuieli totale | 28 mii | 560 mii | 70 mii | 187 mii | 844 mii | 2,7 mil | 1,8 mil | 2,2 mil |
| Profit / pierdere brută | -28 mii | 260 mii | -62 mii | -182 mii | 72 mii | 691 mii | 472 mii | 1,2 mil |
| Profit / pierdere netă | -28 mii | 252 mii | -62 mii | -182 mii | 64 mii | 669 mii | 423 mii | 1 mil |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 210 mii | 102 mii | 194 mii | 259 mii | 2 mil | 1,4 mil | 862 mii | 1 mil |
| Active circulante | 4.674 | 136 mii | 109 mii | 86 mii | 912 mii | 1,2 mil | 1,9 mil | 2,6 mil |
| din care stocuri | — | — | — | 219 | 586 mii | 785 mii | 631 mii | 1,7 mil |
| creanțe | — | 26 | 25 mii | 21 mii | 215 mii | 138 mii | 348 mii | 243 mii |
| casa și conturi la bănci | 4.674 | 136 mii | 83 mii | 64 mii | 111 mii | 230 mii | 916 mii | 632 mii |
| Datorii | 242 mii | 14 mii | 141 mii | 365 mii | 2 mil | 930 mii | 1,1 mil | 1,9 mil |
| Capitaluri proprii | -28 mii | 224 mii | 162 mii | -20 mii | 965 mii | 1,6 mil | 1,7 mil | 1,7 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 188 din 930 în județul Timiș și locul 4.419 din 19.573 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Timiș
- AVI ESTATE GROUP S.R.L. · Chișoda (com. Giroc)1,9 mil lei · 4 ang.
- S & S HOUSE FACTORY S.R.L. · Sat Bacova, Oraș Buziaș1,9 mil lei · 2 ang.
- SSD RESIDENTIAL LAND S.R.L. · Giroc1,9 mil lei · 2 ang.
- CARPATI RESIDENCE S.R.L. · Timișoara1,9 mil lei · 1 ang.
- PD UPGRADE CONSTRUCT S.R.L. · Sat Bacova, Oraș Buziaș1,9 mil lei · 1 ang.
- MET ȘI MGM S.R.L. · Chișoda (com. Giroc)1,9 mil lei · 1 ang.
- VCN PROGRESS S.R.L. · Giroc1,9 mil lei · 1 ang.
- JURCUȚ CONSTRUCT SRL · Urseni (com. Moșnița Nouă)1,8 mil lei · 7 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Întrebări frecvente despre Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL este 37757590, iar codul de TVA este RO37757590. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J35/2395/2017, iar codul EUID este ROONRC.J35/2395/2017.
Unde are sediul Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL este în Sat Murani, Comuna Pișchia, Timiș, Murani (com. Pișchia), județul Timiș, cod poștal 307328, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL?
Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iunie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0723 *** 400). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL?
În 2025, Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,9 mil lei și un profit net de 1 mil lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Da. Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.