Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

WIT LOGISTICS S.R.L.

CUI 51219294J2025006952005

Ienupărului, Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 3.912 lei, profit net 2.521 lei.

Despre WIT LOGISTICS S.R.L.

WIT LOGISTICS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 februarie 2025 cu numărul J2025006952005 și codul unic de înregistrare (CUI) 51219294, cu sediul în Moșnița Veche (com. Moșnița Nouă), județul Timiș. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.912 lei, un profit net de 2.521 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 2 octombrie 2025.

Date de identificare

CUI
51219294
Nr. Registrul Comerțului
J2025006952005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 februarie 2025
EUID
ROONRC.J2025006952005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 02.10.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3.912 lei
Profit net
2.521 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.521 lei
Datorii
1.325 lei
Active totale
4.846 lei
Marjă netă
64,4%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 27% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă3.912
Venituri totale3.912
Cheltuieli totale816
Profit / pierdere brută3.096
Profit / pierdere netă2.521
Active circulante4.846
creanțe134
casa și conturi la bănci4.712
Datorii1.325
Capitaluri proprii3.521
din care capital subscris vărsat1.000

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.026 din 1.042 în județul Timiș și locul 34.987 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Firme similare din județul Timiș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri

  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Întrebări frecvente despre WIT LOGISTICS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei WIT LOGISTICS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei WIT LOGISTICS S.R.L. este 51219294, iar codul de TVA este RO51219294. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025006952005, iar codul EUID este ROONRC.J2025006952005.

Unde are sediul WIT LOGISTICS S.R.L.?

Sediul social al firmei WIT LOGISTICS S.R.L. este în Ienupărului, Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș, Moșnița Veche (com. Moșnița Nouă), județul Timiș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are WIT LOGISTICS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei WIT LOGISTICS S.R.L. este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată WIT LOGISTICS S.R.L.?

WIT LOGISTICS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 februarie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma WIT LOGISTICS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 179). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are WIT LOGISTICS S.R.L.?

În 2025, WIT LOGISTICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.912 lei și un profit net de 2.521 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este WIT LOGISTICS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. WIT LOGISTICS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 2 octombrie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează