Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA14 ani pe piață

VREMURI SRL

CUI 29716572J2012000123320

CEZAR BOLLIAC, et. parter, Municipiul Sibiu, Sibiu

În 2025: cifra de afaceri 124 mii lei, profit net 36 mii lei, 1 angajați.

Despre VREMURI SRL

VREMURI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 februarie 2012 cu numărul J2012000123320 și codul unic de înregistrare (CUI) 29716572, cu sediul în Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală este „Activități de pompe funebre și similare” (cod CAEN 9630). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 124 mii lei (-41% față de 2024), un profit net de 36 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 160 mii lei la 124 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
29716572
Nr. Registrul Comerțului
J2012000123320
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 februarie 2012
EUID
ROONRC.J2012000123320
Cod poștal
550222

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
10.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
124 mii lei

-41% față de 2024

Profit net
36 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
79 mii lei
Datorii
25 mii lei
Active totale
104 mii lei
Marjă netă
28,8%
Cifră / angajat
124 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 41% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0100 mii200 mii300 mii2016: cifra de afaceri 163.076 lei; profit net 72.515 lei20162017: cifra de afaceri 207.814 lei; profit net 91.135 lei20172018: cifra de afaceri 173.214 lei; profit net 72.482 lei20182019: cifra de afaceri 196.385 lei; profit net 91.973 lei20192020: cifra de afaceri 180.315 lei; profit net 90.433 lei20202021: cifra de afaceri 160.027 lei; profit net 73.120 lei20212022: cifra de afaceri 144.302 lei; profit net 38.074 lei20222023: cifra de afaceri 174.784 lei; profit net 84.640 lei20232024: cifra de afaceri 207.940 lei; profit net 102.127 lei20242025: cifra de afaceri 123.559 lei; profit net 35.538 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă163 mii208 mii173 mii196 mii180 mii160 mii144 mii175 mii208 mii124 mii
Venituri totale163 mii208 mii173 mii196 mii184 mii160 mii144 mii175 mii208 mii124 mii
Cheltuieli totale86 mii110 mii96 mii99 mii89 mii83 mii102 mii74 mii87 mii83 mii
Profit / pierdere brută77 mii97 mii78 mii98 mii96 mii77 mii42 mii100 mii121 mii41 mii
Profit / pierdere netă73 mii91 mii72 mii92 mii90 mii73 mii38 mii85 mii102 mii36 mii
Număr mediu de angajați1111111111
Active imobilizate23 mii17 mii11 mii5.15614 mii9.5054.943380—36 mii
Active circulante61 mii76 mii110 mii174 mii217 mii238 mii101 mii122 mii115 mii66 mii
din care stocuri3.0923.8435.4684.7453.59317 mii1.1442.30516 mii11 mii
creanțe41 mii49 mii42 mii41 mii3.79041 mii44 mii44 mii41 mii21 mii
casa și conturi la bănci16 mii24 mii63 mii128 mii210 mii179 mii56 mii76 mii58 mii33 mii
Cheltuieli în avans963—4545————1.6322.034
Datorii3.7231.3491.7332.7643.8621.5502.3004.0039.55025 mii
Capitaluri proprii81 mii91 mii119 mii177 mii227 mii246 mii104 mii118 mii107 mii79 mii
din care capital subscris vărsat210210210210210210210210210210

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 16 din 17 în județul Sibiu și locul 614 din 843 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9630 – Activități de pompe funebre și similare.

Firme similare din județul Sibiu

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9630 – Activități de pompe funebre și similare

  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
  • 9630 Activități de pompe funebre și similare

Întrebări frecvente despre VREMURI SRL

Care este CUI-ul firmei VREMURI SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VREMURI SRL este 29716572. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012000123320, iar codul EUID este ROONRC.J2012000123320.

Unde are sediul VREMURI SRL?

Sediul social al firmei VREMURI SRL este în CEZAR BOLLIAC, et. parter, Municipiul Sibiu, Sibiu, județul Sibiu, cod poștal 550222, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are VREMURI SRL?

Activitatea principală a firmei VREMURI SRL este „Activități de pompe funebre și similare”, cod CAEN 9630. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată VREMURI SRL?

VREMURI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 februarie 2012, deci are 14 ani de activitate.

Cum pot contacta firma VREMURI SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru VREMURI SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Sibiu sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are VREMURI SRL?

În 2025, VREMURI SRL a raportat o cifră de afaceri de 124 mii lei și un profit net de 36 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este VREMURI SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, VREMURI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.

Explorează