Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)1 an pe piață

VLD MOB S.R.L.

CUI 50906974J2024042431006

FĂGĂRAȘ, sc. B, ap. 5, Municipiul Bacău, Bacău

În 2024: cifra de afaceri 6.430 lei, profit net 4.158 lei.

Despre VLD MOB S.R.L.

VLD MOB S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 noiembrie 2024 cu numărul J2024042431006 și codul unic de înregistrare (CUI) 50906974, cu sediul în Bacău, județul Bacău. Activitatea principală este „Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine” (cod CAEN 3101). Firma are 1 an de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.430 lei, un profit net de 4.158 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
50906974
Nr. Registrul Comerțului
J2024042431006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
19 noiembrie 2024
EUID
ROONRC.J2024042431006
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 25.02.2026

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
6.430 lei
Profit net
4.158 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.358 lei
Datorii
9.504 lei
Active totale
14 mii lei
Marjă netă
64,7%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă6.430
Venituri totale6.430
Cheltuieli totale1.388
Profit / pierdere brută5.042
Profit / pierdere netă4.158
Active circulante14 mii
din care stocuri8.315
creanțe5.543
casa și conturi la bănci4
Datorii9.504
Capitaluri proprii4.358
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 5 din 5 în județul Bacău și locul 383 din 401 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 3101 – Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine.

Firme similare din județul Bacău

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 3101 – Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine

  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Întrebări frecvente despre VLD MOB S.R.L.

Care este CUI-ul firmei VLD MOB S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VLD MOB S.R.L. este 50906974. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024042431006, iar codul EUID este ROONRC.J2024042431006.

Unde are sediul VLD MOB S.R.L.?

Sediul social al firmei VLD MOB S.R.L. este în FĂGĂRAȘ, sc. B, ap. 5, Municipiul Bacău, Bacău, județul Bacău, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are VLD MOB S.R.L.?

Activitatea principală a firmei VLD MOB S.R.L. este „Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine”, cod CAEN 3101. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată VLD MOB S.R.L.?

VLD MOB S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 noiembrie 2024, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma VLD MOB S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru VLD MOB S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Bacău sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are VLD MOB S.R.L.?

În 2024, VLD MOB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.430 lei și un profit net de 4.158 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este VLD MOB S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, VLD MOB S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează