Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

VLATE S.R.L.

CUI 52001610J2025044066003

Valea Seacă, Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea

În 2025: cifra de afaceri 1.400 lei, profit net 744 lei.

Despre VLATE S.R.L.

VLATE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 iunie 2025 cu numărul J2025044066003 și codul unic de înregistrare (CUI) 52001610, cu sediul în Vaideeni, județul Vâlcea. Activitatea principală este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată” (cod CAEN 5520). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1.400 lei, un profit net de 744 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52001610
Nr. Registrul Comerțului
J2025044066003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 iunie 2025
EUID
ROONRC.J2025044066003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Horezu

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1.400 lei
Profit net
744 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.244 lei
Datorii
1.571 lei
Active totale
2.815 lei
Marjă netă
53,1%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 56% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă1.400
Venituri totale1.400
Cheltuieli totale514
Profit / pierdere brută886
Profit / pierdere netă744
Active imobilizate715
Active circulante2.100
casa și conturi la bănci2.100
Datorii1.571
Capitaluri proprii1.244
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 137 din 138 în județul Vâlcea și locul 5.713 din 5.791 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată.

Firme similare din județul Vâlcea

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 24.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
  • 5590 Alte servicii de cazare
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Întrebări frecvente despre VLATE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei VLATE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VLATE S.R.L. este 52001610. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025044066003, iar codul EUID este ROONRC.J2025044066003.

Unde are sediul VLATE S.R.L.?

Sediul social al firmei VLATE S.R.L. este în Valea Seacă, Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea, județul Vâlcea, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are VLATE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei VLATE S.R.L. este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată”, cod CAEN 5520. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată VLATE S.R.L.?

VLATE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 iunie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma VLATE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 864). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are VLATE S.R.L.?

În 2025, VLATE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.400 lei și un profit net de 744 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este VLATE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, VLATE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52001610

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează