VIRTOSU SRL
PARCULUI, Sat Ulmu, Comuna Ulmu, Brăila
În 2025: cifra de afaceri 105 mii lei, profit net 21 mii lei, 1 angajați.
Despre VIRTOSU SRL
VIRTOSU SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 februarie 2007 cu numărul J2007000131097 și codul unic de înregistrare (CUI) 21021898, cu sediul în Ulmu, județul Brăila. Activitatea principală este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 105 mii lei (+36% față de 2024), un profit net de 21 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 198 mii lei la 105 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 21021898
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007000131097
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 februarie 2007
- EUID
- ROONRC.J2007000131097
- Cod poștal
- 817190
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Făurei
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 105 mii lei
- Profit net
- 21 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -50 mii lei
- Datorii
- 155 mii lei
- Active totale
- 105 mii lei
- Marjă netă
- 20,1%
- Cifră / angajat
- 105 mii lei
+36% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (148%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 90 mii | 113 mii | 128 mii | 187 mii | 217 mii | 198 mii | 219 mii | 280 mii | 77 mii | 105 mii |
| Venituri totale | 90 mii | 113 mii | 146 mii | 187 mii | 217 mii | 198 mii | 219 mii | 283 mii | 77 mii | 105 mii |
| Cheltuieli totale | 96 mii | 123 mii | 142 mii | 198 mii | 232 mii | 218 mii | 236 mii | 285 mii | 72 mii | 83 mii |
| Profit / pierdere brută | -5.459 | -10 mii | 4.297 | -11 mii | -15 mii | -20 mii | -17 mii | -1.802 | 4.902 | 22 mii |
| Profit / pierdere netă | -7.267 | -11 mii | 2.836 | -13 mii | -17 mii | -21 mii | -20 mii | -4.601 | 4.130 | 21 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | — | 1 | 1 | 1 | — | 4 | 2 | — | 1 |
| Active imobilizate | 41 mii | 40 mii | 39 mii | 62 mii | 61 mii | 59 mii | 73 mii | 69 mii | 65 mii | 72 mii |
| Active circulante | 2.941 | 1.848 | 21 mii | 34 mii | 26 mii | 15 mii | 7.717 | 3.908 | 18 mii | 33 mii |
| din care stocuri | 2.928 | 1.267 | 20 mii | 33 mii | 25 mii | 15 mii | 6.632 | 1.770 | 3.311 | 5.785 |
| creanțe | — | — | — | — | — | — | 880 | 0 | 323 | 332 |
| casa și conturi la bănci | 13 | 581 | 450 | 1.630 | 758 | 79 | 205 | 2.138 | 15 mii | 27 mii |
| Datorii | 59 mii | 68 mii | 83 mii | 108 mii | 116 mii | 125 mii | 151 mii | 148 mii | 155 mii | 155 mii |
| Capitaluri proprii | -15 mii | -26 mii | -23 mii | -12 mii | -29 mii | -51 mii | -70 mii | -75 mii | -71 mii | -50 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Patrimoniul regiei | — | — | — | — | — | — | — | 24 mii | 0 | — |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 95 din 132 în județul Brăila și locul 7.336 din 9.972 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.
Firme similare din județul Brăila
- TUDCAR WASH S.R.L. · Brăila118 mii lei · 1 ang.
- BRIONED SERV SRL · Brăila114 mii lei · 2 ang.
- SABLECOLAS SRL · Brăila101 mii lei · 1 ang.
- GOW TUNNING S.R.L. · Brăila99 mii lei · 2 ang.
- TURCIUPI CAR SERVICE S.R.L. · Urleasca (com. Traian)98 mii lei · 1 ang.
- REGOPSTAAN - SERV SRL · Ianca98 mii lei · 2 ang.
- ANDREOANA SRL · Brăila96 mii lei · 2 ang.
- CSS SPACAR S.R.L. · Brăila94 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Întrebări frecvente despre VIRTOSU SRL
Care este CUI-ul firmei VIRTOSU SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VIRTOSU SRL este 21021898. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007000131097, iar codul EUID este ROONRC.J2007000131097.
Unde are sediul VIRTOSU SRL?
Sediul social al firmei VIRTOSU SRL este în PARCULUI, Sat Ulmu, Comuna Ulmu, Brăila, județul Brăila, cod poștal 817190, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are VIRTOSU SRL?
Activitatea principală a firmei VIRTOSU SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor”, cod CAEN 9531.
Când a fost înființată VIRTOSU SRL?
VIRTOSU SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 februarie 2007, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma VIRTOSU SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 662). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are VIRTOSU SRL?
În 2025, VIRTOSU SRL a raportat o cifră de afaceri de 105 mii lei și un profit net de 21 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este VIRTOSU SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, VIRTOSU SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.