Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)3 ani pe piață

VICBAT S.R.L.

CUI 48654220J17/1258/2023

FEROVIARILOR, bl. B4, sc. 4, ap. 61, Municipiul Galați, Galați

În 2023: cifra de afaceri 9.000 lei, profit net 5.210 lei, 1 angajați.

Despre VICBAT S.R.L.

VICBAT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 august 2023 cu numărul J17/1258/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 48654220, cu sediul în Galați, județul Galați. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 3 ani de la înființare. În 2023, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.000 lei, un profit net de 5.210 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
48654220
Nr. Registrul Comerțului
J17/1258/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
21 august 2023
EUID
ROONRC.J17/1258/2023
Cod poștal
800261

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 12.08.2025

Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Date financiare 2023

Cifra de afaceri
9.000 lei
Profit net
5.210 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
5.210 lei
Datorii
2.349 lei
Active totale
7.559 lei
Marjă netă
57,9%
Cifră / angajat
9.000 lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2023, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2023
Cifra de afaceri netă9.000
Venituri totale9.000
Cheltuieli totale3.702
Profit / pierdere brută5.298
Profit / pierdere netă5.210
Număr mediu de angajați1
Active circulante7.559
casa și conturi la bănci7.559
Datorii2.349
Capitaluri proprii5.210

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Galați

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Întrebări frecvente despre VICBAT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei VICBAT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VICBAT S.R.L. este 48654220. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J17/1258/2023, iar codul EUID este ROONRC.J17/1258/2023.

Unde are sediul VICBAT S.R.L.?

Sediul social al firmei VICBAT S.R.L. este în FEROVIARILOR, bl. B4, sc. 4, ap. 61, Municipiul Galați, Galați, județul Galați, cod poștal 800261, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are VICBAT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei VICBAT S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată VICBAT S.R.L.?

VICBAT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 august 2023, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma VICBAT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0734 *** 061). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are VICBAT S.R.L.?

În 2023, VICBAT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.000 lei și un profit net de 5.210 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este VICBAT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, VICBAT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează