VEROMIT PROD S.R.L.
Calea Caianului, Sat Căianu Mic, Comuna Căianu Mic, Bistrița-Năsăud
În 2025: cifra de afaceri 432 mii lei, profit net 31 mii lei, 1 angajați.
Despre VEROMIT PROD S.R.L.
VEROMIT PROD S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2018 cu numărul J2018001518066 și codul unic de înregistrare (CUI) 40216802, cu sediul în Căianu Mic, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 432 mii lei (+34% față de 2024), un profit net de 31 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2019 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 24 mii lei la 432 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 31 octombrie 2022.
Date de identificare
- CUI
- 40216802
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018001518066
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 noiembrie 2018
- EUID
- ROONRC.J2018001518066
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 02.10.2026
din 31.10.2022
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Beclean
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 432 mii lei
- Profit net
- 31 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 114 mii lei
- Datorii
- 150 mii lei
- Active totale
- 264 mii lei
- Marjă netă
- 7,2%
- Cifră / angajat
- 432 mii lei
+34% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 57% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 24 mii | 74 mii | — | — | 378 mii | 323 mii | 432 mii |
| Venituri totale | 24 mii | 74 mii | 0 | 42 mii | 378 mii | 323 mii | 432 mii |
| Cheltuieli totale | 18 mii | 80 mii | 16 mii | 52 mii | 285 mii | 295 mii | 393 mii |
| Profit / pierdere brută | 5.469 | -6.029 | -16 mii | -9.668 | 93 mii | 28 mii | 39 mii |
| Profit / pierdere netă | 4.762 | -7.717 | -16 mii | -11 mii | 89 mii | 23 mii | 31 mii |
| Număr mediu de angajați | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 52 mii | 39 mii | 26 mii | 154 mii | 114 mii | 226 mii | 148 mii |
| Active circulante | 23 mii | 20 mii | 6.930 | 35 mii | 182 mii | 87 mii | 116 mii |
| creanțe | 4.106 | 3.249 | — | 33 mii | 67 mii | 57 mii | 34 mii |
| casa și conturi la bănci | 19 mii | 17 mii | 6.930 | 2.320 | 114 mii | 31 mii | 81 mii |
| Datorii | 70 mii | 62 mii | 52 mii | 219 mii | 237 mii | 231 mii | 150 mii |
| Capitaluri proprii | 4.962 | -2.755 | -19 mii | -30 mii | 59 mii | 83 mii | 114 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 395 din 716 în județul Bistrița-Năsăud și locul 16.993 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Bistrița-Năsăud
- MYP TRUCK S.R.L. · Lunca Ilvei436 mii lei · 1 ang.
- AGRO CEREALE CRB S.R.L. · Bistrița436 mii lei · 2 ang.
- TINDANIEL LOGISTIC SRL · Tureac (com. Tiha Bârgăului)434 mii lei · 1 ang.
- DURA TRANSPORTION S.R.L. · Tureac (com. Tiha Bârgăului)434 mii lei · 1 ang.
- RSVCRYS & VAS EXPRESS S.R.L. · Agrieș (com. Târlisua)433 mii lei · 1 ang.
- ANDRENYKANGY S.R.L. · Bistrița433 mii lei · 3 ang.
- LOS AMIGOS SRL · Slatinița (mun. Bistrița)433 mii lei · 1 ang.
- ANDREI TRANSPORTES S.R.L. · Bistrița428 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre VEROMIT PROD S.R.L.
Care este CUI-ul firmei VEROMIT PROD S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VEROMIT PROD S.R.L. este 40216802, iar codul de TVA este RO40216802. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2018001518066, iar codul EUID este ROONRC.J2018001518066.
Unde are sediul VEROMIT PROD S.R.L.?
Sediul social al firmei VEROMIT PROD S.R.L. este în Calea Caianului, Sat Căianu Mic, Comuna Căianu Mic, Bistrița-Năsăud, județul Bistrița-Năsăud, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are VEROMIT PROD S.R.L.?
Activitatea principală a firmei VEROMIT PROD S.R.L. este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată VEROMIT PROD S.R.L.?
VEROMIT PROD S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2018, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma VEROMIT PROD S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru VEROMIT PROD S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Căianu Mic sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are VEROMIT PROD S.R.L.?
În 2025, VEROMIT PROD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 432 mii lei și un profit net de 31 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este VEROMIT PROD S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. VEROMIT PROD S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 31 octombrie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.