VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL
Sat Păduroiu Din Deal, Comuna Poiana Lacului, Argeș
În 2025: cifra de afaceri 261 mii lei, profit net 122 mii lei, 1 angajați.
Despre VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL
VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 martie 2015 cu numărul J3/371/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 34228330, cu sediul în Păduroiu Din Deal (com. Poiana Lacului), județul Argeș. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 261 mii lei (-11% față de 2024), un profit net de 122 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 119 mii lei la 261 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 34228330
- Nr. Registrul Comerțului
- J3/371/2015
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 13 martie 2015
- EUID
- ROONRC.J3/371/2015
- Cod poștal
- 117567
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 261 mii lei
- Profit net
- 122 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 122 mii lei
- Datorii
- 40 mii lei
- Active totale
- 163 mii lei
- Marjă netă
- 46,7%
- Cifră / angajat
- 261 mii lei
-11% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 25% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 30 mii | 26 mii | 37 mii | 66 mii | 86 mii | 119 mii | 117 mii | 299 mii | 292 mii | 261 mii |
| Venituri totale | 30 mii | 26 mii | 37 mii | 66 mii | 86 mii | 119 mii | 117 mii | 299 mii | 292 mii | 261 mii |
| Cheltuieli totale | 18 mii | 17 mii | 31 mii | 73 mii | 67 mii | 85 mii | 61 mii | 158 mii | 148 mii | 137 mii |
| Profit / pierdere brută | 12 mii | 8.844 | 6.379 | -7.658 | 19 mii | 34 mii | 55 mii | 141 mii | 144 mii | 124 mii |
| Profit / pierdere netă | 11 mii | 8.573 | 5.827 | -8.298 | 18 mii | 33 mii | 54 mii | 138 mii | 141 mii | 122 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 2 | — | — | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 12 mii | 24 mii | 71 mii | 85 mii | 54 mii |
| Active circulante | 13 mii | 21 mii | 30 mii | 21 mii | 45 mii | 36 mii | 46 mii | 122 mii | 62 mii | 108 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | 9.000 | — | — | — |
| creanțe | — | — | — | — | 11 mii | 4.315 | 432 | 99 mii | 46 mii | 68 mii |
| casa și conturi la bănci | 13 mii | 21 mii | 30 mii | 21 mii | 34 mii | 31 mii | 36 mii | 23 mii | 16 mii | 40 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 534 |
| Datorii | 1.256 | 609 | 4.033 | 3.221 | 8.465 | 5.993 | 3.426 | 55 mii | 5.408 | 40 mii |
| Capitaluri proprii | 12 mii | 21 mii | 26 mii | 18 mii | 36 mii | 42 mii | 66 mii | 138 mii | 142 mii | 122 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 167 din 373 în județul Argeș și locul 7.305 din 16.144 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Argeș
- INTER MAYA CONSTRUCT S.R.L. · Glavacioc (com. Ștefan Cel Mare)284 mii lei · 1 ang.
- COSAL TEAM S.R.L. · Pitești284 mii lei · 4 ang.
- SAFBUILD SOLUTIONS S.R.L. · Geamăna (com. Bradu)274 mii lei · 1 ang.
- TOPMAR TIME TMT S.R.L. · Pitești273 mii lei · 4 ang.
- N.R.S. BUILD EVOLUTION S.R.L. · Rotunda (com. Corbeni)267 mii lei · 4 ang.
- GENICOM IT & BUILDING SOLUTION SRL · Pitești267 mii lei · 2 ang.
- CIUCĂ NEW CONSTRUCT SRL · Săpunari (com. Morărești)263 mii lei · 0 ang.
- LUDICONS TOTAL S.R.L. · Moșoaia250 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 2693/280/202520.02.2025
pretenţii CONTRACTUALE
Judecătoria Pitesti · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Reclamant
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 06.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Întrebări frecvente despre VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL este 34228330. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J3/371/2015, iar codul EUID este ROONRC.J3/371/2015.
Unde are sediul VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL este în Sat Păduroiu Din Deal, Comuna Poiana Lacului, Argeș, Păduroiu Din Deal (com. Poiana Lacului), județul Argeș, cod poștal 117567, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL?
VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 martie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0755 *** 260). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL?
În 2025, VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 261 mii lei și un profit net de 122 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, VER-DEN-MAR CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.